"Big Brother". Manuela, Gulczas i Janusz Dzięcioł po latach! Co powiedzieli w "Dzień Dobry TVN"?

Manuela Jabłońska (Michalak), Piotr "Gulczas" Gulczyński oraz Janusz Dzięcioł pojawili się w "Dzień Dobry TVN", aby powspominać swój udział w pierwszej polskiej edycji programu "Big Brother". Co powiedzieli?

Multimedia

Przy okazji powrotu "Big Brothera" do telewizji, w "Dzień Dobry TVN" pojawili się uczestnicy, którzy jako pierwsi w Polsce zamieszkali w domu Wielkiego Brata. Manuela Jabłońska (Michalak), Piotr "Gulczas" Gulczyński i Janusz Dzięcioł opowiedzieli o tym, co "Big Brother" zmienił w ich życiu oraz, co teraz robią.

Gulczas, Klaudiusz i Manuela, czyli uczestnicy 1. polskiej edycji. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Pierwsza edycja "Big Brothera" emitowana była w TVN wiosną 2001 roku i cieszyła się największą spośród wszystkich edycji popularnością. Oglądalność się gała 4,5 mln widzów. Program prowadzili Martyna Wojciechowska i Grzegorz Miecugow, a wygrał Janusz Dzięcioł. Na co przeznaczył nagrodę - 500 tys. zł? - Wybudowałem dom, kupiłem samochód, wydałem córkę za mąż - opowiedział w "Dzień Dobry TVN".

Manuela, która słynęła z charakterystycznego śmiechu udzieliła rady nowym uczestnikom programu: - Po prostu bawić się i korzystać z każdej chwili. Ja, idąc do programu, poszłam po przygodę i to otrzymałam. To była przygoda życia i tego życzę uczestnikom. Nowa edycja "Big Brothera" już wiosną 2019 w TVN7!

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×