"Big Brother". Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu?

"Big Brother" wraca po 11 latach od zakończenia emisji w Polsce. W pierwszych trzech edycjach, pokazywanych przez TVN, współprowadzącą była Martyna Wojciechowska. Dlaczego teraz nie pojawi się w programie?

Multimedia

"Big Brother" znowu w TV!

Pierwsza polska edycja "Big Brothera" wystartowała 4 marca 2001 r. i była emitowane na antenie TVN. Widzowie codziennie obserwowali, co dzieje się w domu, w którym zamkniętych zostało obcych sobie 15 osób. Raz w tygodniu odbywał się odcinek "na żywo", w którym jedna z osób opuszczała Dom Wielkiego Brata. Czekała na niego Martyna Wojciechowska, dla której była to pierwsza poważna przygoda z telewizją.

Gulczas, Klaudiusz i Manuela, czyli uczestnicy 1. polskiej edycji. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Program na licencji Endemol-Neovision wciąż jest jednym z najpopularniejszych reality show na świecie. Teraz, po 11 latach od zakończenie ostatniej edycji, "Big Brother" powraca do Polski. Wśród prowadzących zabraknie jednak Martyny Wojciechowskiej. Zastąpi ją Agnieszka Woźniak-Starak, która na rzecz programu zrezygnowała z prowadzenia "Ameryki Express".

- 18 lat temu, kiedy zaczynaliśmy realizację programu "Big Brother" to był dla wszystkich szok kulturowy. To było coś, co wywróciło do góry nogami telewizję na świecie, a w Polsce w szczególności - wskazuje Martyna Wojciechowska. Czy dostała propozycję powrotu do reality-show, które rozpoczęło jej wielką telewizyjną karierę? Sprawdźcie, co nam powiedziała!

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową edycję! Będzie lepsza od Martyny Wojciechowskiej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×