"Big Brother". Miłość Oleha do Madzi jest prawdziwa? Czy ten związek ma szansę przetrwać?

Oleh w "Big Brotherze" wyznał Madzi, że ją kocha. Dziewczyna jest bardziej ostrożna w swoich deklaracjach. Uczucie jednak widać gołym okiem. Czy ten związek ma szansę przetrwać po wyjściu z Domu Wielkiego Brata?

Multimedia

Magda Wójcik, nazywana przez wszystkich Madzią i Oleh Riaszeńczew z "Big Brothera" są razem. Ich uczucie w programie w ostatnich dniach wyraźnie się zaostrzyło. Młodszy od Madzi o 11 lat chłopak wyznał jej miłość i nie przestaje powtarzać, że Madzia jest dla niego bardzo ważna. Ona z kolei jest bardziej ostrożna z deklaracjami, ale między nimi dochodzi już do zbliżeń.

Przyszła gwiazda wyszła z Domu Wielkiego Brata! Łukasz ponownie nominowany! Kto jeszcze?Zobacz więcej

- Kochać drugą osobę to jest takie uczucie, gdzie można zrobić dla drugiego człowieka wszystko i oddać wszystko swoje. Podzielić się ostatnią złotówką, ostatnią kanapką - powiedziała Madzia w Pokoju Zwierzeń. - Ja się boję, że zostanę zraniona, że mnie ktoś zrani, a takie słowa po dwóch miesiącach są dość szybko wypowiedziane, więc na razie nie wiem, co o tym myśleć, ale jest mi bardzo miło, ponieważ też go bardzo lubię - dodała.

Jak na związek, który powstaje w odizolowaniu od świata patrzy Małgorzata Ohme? Czy rzeczywiście może coś z tego wyjść? O tym psycholog opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Będzie drugi sezon "Big Brothera"? To już prawie pewne!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×