"Big Brother" nominacje 1. Natalia i Maciek nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata! Ile otrzymali głosów?

Za nami pierwsze, historyczne nominacje w nowej edycji programu "Big Brother". Emocji nie brakowało! Sprawdźcie, którzy uczestnicy zostali nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata!

Multimedia

BIG BROTHER - NOMINACJE

Trzeci odcinek programu "Big Brother" obnażył przed widzami pierwsze manipulacje ze strony uczestników, a także pierwsze konflikty. Łukasz Darłak, który ukrywa, że jest aktorem tvnowskich paraseriali, nie jest szczery również wobec uczestników. Przed mieszkańcami ukrywa swoją orientację seksualną!

Na pytanie, czy jest heteroseksualny odpowiedział, że tak, chociaż wszyscy wiemy, że miał romans z pisarzem Michałem Witkowskim. Dopiero przed Wielkim Bratem wyjawił, że nie jest jeszcze w stanie szczerze rozmawiać o swojej orientacji, ale gdyby miał się określić, to powiedziałby, że jest biseksualny z ukierunkowaniem na mężczyzn.

Jeden z uczestników programu jest aktorem z seriali TVN? Widzowie oburzeni! Kim jest Łukasz Darłak?Zobacz więcej

Sympatią uczestników nie cieszy się Natalia. Chociaż w jednym z zadań została uznana za najpiękniejszą domowniczkę domu BB, to jednak część uczestników nie potrafi się z nią dogadać, chociaż tylko Maciek głośno to wyraża. Czy uczestnicy w końcu się dogadają?

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Pierwsze nominacje były łatwe dla większości uczestników. Aż 6 osób wskazało, że chce, aby dom opuściła Natalia, natomiast 4 osoby uznały, że z Big Brotherem powinien pożegnać się Maciek. Głosowanie widzów ruszyło. Kto odpadnie z programu?

DO OPUSZCZENIA PROGRAMU BIG BROTHER SĄ NATALIA ORAZ MACIEK

Źródło: x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×