"Big Brother" nominacje 12. Izabela Mączka odpadła z programu!

12. odcinek programu "Big Brother Arena" za nami! Znowu nie obyło się bez kontrowersji... Wielki Brat postanowił nabrać uczestników podczas ogłaszania wyników głosowania widzów i początkowo powiedział, że program opuszcza Łukasz. Wówczas odetchnąć mogła Iza, ale nie na długo, bo minutę później okazało się, że to jednak ona opuszcza dom Wielkiego Brata!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 12. odcinku "Big Brother Arena"?

12 tydzień zmagań w programie "Big Brother" za nami. Uczestnicy wciąż są podzieleni i widać, że Łukasz jest ich wrogiem numer jeden. Szczególnie było to widać podczas zadania, jakie mieli do wykonania w trakcie ostatniego tygodnia. Zresztą Łukasz wówczas bardzo sprawnie prowokował pozostałych mieszkańców.

Ogłaszanie wyników głosowania widzów trudno określić inaczej niż mianem żenady. Wielki Brat postanowił sobie "zażartować", że odpada Łukasz. Oczywiście to znowu podsyciło dyskusje widzów, którzy są zdania, że telewizja TVN manipuluje wynikami i stara się "przepchnąć" Łukasza do finału.

DO OPUSZCZENIA DOMU "WIELKIEGO BRATA" ZOSTALI NOMINOWANI IGOR, ŁUKASZ I OLEH

Kasia Olek zaśpiewała w programie! Kto odpadł i został nominowany? Zobacz więcej

KIM JEST IZABELA MĄCZKA?

Izabela Mączka jest mamą dwóch córek i syna. Z ich ojcem rozstała się 10 lat temu, ponieważ – jak sama stwierdziła – niektórzy nie nadają się do bycia rodzicami. Bycie mamą łączy z intensywną pracą w korporacji – sama nazwała się tytanem pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych.

Mieszka i pracuje w Warszawie, i jak na mieszkankę stolicy przystało, jest bardzo otwarta i tolerancyjna. Ma do siebie dystans i potrafi zażartować na swój temat, a gdy sytuacja temu sprzyja, chętnie dzieli się historiami ze swojego życia.

Mieszkanie z dwiema dorastającymi córkami sprawiło, że Izabela doskonale odnalazła się wśród młodszych uczestników Big Brothera, którzy często zachowują się wulgarnie lub prezentują mieszkańcom swoje głupkowate pomysły. Mimo że Iza ma 42 lata, między nią a pozostałymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata nie widać różnicy wieku. Potrafi rozmawiać na każdy temat i nie wstydzi się poruszać intymnych kwestii.

Najbardziej na świecie brzydzi się kłamstwem, a do programu przyszła z nadzieją, że odzyska wiarę w ludzi. Co ciekawe, decyzję o udziale w programie Big Brother podjęła całkiem spontanicznie, kiedy jej córki zażartowały, że powinna wziąć udział.

Zobacz galerię

Kasia Olek narzeka na zarobki w show-biznesie! Ile zarobiła w programie?Zobacz więcej

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
 • gośćuwa (gość)

  i oby wygrał Łukasz albo Radek

  06.06.2019 11:26
 • Gość (gość)

  Izabela Mączka czarnym wronom Dziękujemy już nie będzie straszyć Demon w Big Brother

  06.06.2019 11:25
 • Stefan (gość)

  Jestem zniesmaczony stylem opuszczenia programu przez Izę. Zastanawiam się nad dalszym sensem oglądania - prawdopodobnie - ustawki TVN.

  03.06.2019 19:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×