"Big Brother" nominacje 13. Oleh Riaszeńczew i Łukasz Darłak odpadli z programu!

Finał programu "Big Brother" coraz bliżej, a Wielki Brat zaskakuje coraz bardziej! Za nami 13. odsłona programu "Big Brother Arena". Sprawdźcie, co się wydarzyło w programie i kto pożegnał się z show tuż przed wielkim finałem!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 13. odcinku "Big Brother Arena"?

W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani byli Oleh, Igor oraz Łukasz. To tylko pozornie była rywalizacja, bo właściwie już od dnia nominacji można było się spodziewać, że show opuści Oleg. I tak też się stało. Młody Ukrainiec pożegnał się z programem, jednak na jego twarzy nie było widać smutku. Sam przyznał, że spodziewał się właśnie takiego rozstrzygnięcia.

W momencie, gdy uczestnicy mieli zasiadać do nominacji, Wielki Brat zaskoczył po raz pierwszy. Wówczas ogłoszono, że dzisiaj nominacji nie będzie! Uczestnicy byli nie tyle radości, co zszokowani tą decyzją, a jednocześnie już chyba spodziewali się, że Wielki Brat jeszcze nie powiedział ostatniego słowa...

"Zasada przyjemności". Nowy serial kryminalny CANAL+ nudzi czy intryguje? Oceniamy!Zobacz więcej

Wtedy wyjaśniono zasady tygodniowego zadania, które polegało na jak najszybszym wciskaniu przycisku na pulpicie ze swoim wizerunkiem. Okazało się, że najlepszy w tej konkurencji był Igor, który aż 6 razy dobiegł pierwszy do pulpitu i wcisnął przycisk. Czekała go za to nagroda: Wielki Brat zdecydował, że Igor automatycznie znalazł się w finale programu! To jednak nie był koniec, bo nagroda miała też swoją ciemną stronę i Igor musiał... wybrać trójkę uczestników, którzy razem z nim wejdą do finału. De facto oznaczało to, że został zmuszony do wyrzucenia jednego uczestnika z programu!

Decyzją Igora do finału przeszli Radek, Bartek oraz Magda. Oznacza to, że Łukasz Darłak musiał opuścić dom Wielkiego Brata!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gall Anonim (gość)

  I bardzo dobrze ze go wyrzucil w koncu kolesia wogóle nie powinno tam byc bo juz wczesniej odpadł. Igor tylko przywrócil ład i porzadek w tym co by nie było i tak żenującym programie !!!

  13.06.2019 14:26
 • Krytyka (gość)

  WB żenada a ludzie tylko hajs wydają wogóle to wszystko to ustawka

  11.06.2019 16:01
 • Madzia (gość)

  Brak szacunku dla widzów. Ta edycja nijak się ma do poprzednich edycji. Żenada i tyle. Jak to uczestnik może decydować m ty o będzie w finale? Owszem jeśli wygrał w tygodniowym zadaniu, to ok niech będzie pewniakiem w finale, ale to widzowie powinni decydować kto wejdzie z nim do finału. Na szczęście już się ta komedia kończy, mam nadzieję że nie myślą o kolejnym sezonie.

  10.06.2019 22:18
 • Polek (gość)

  Patool nast patool

  10.06.2019 21:45
 • xxxxx (gość)

  Najgorsza edycja ze wszystkich

  10.06.2019 21:10
 • zdziwiony (gość)

  Czy ktokolwiek to jeszcze ogląda ?

  10.06.2019 16:18
 • Rozi (gość)

  Zenada. Totalne przegiecie to widzowie powinni decydowac kto wyjdzie z Domu Wielkiego Brata, a nie tak jak odbylo sie to wczoraj. Lukasz od poczatku wiedzial, ze Igor go wyeliminuje, bo przeciez Lukasz stanowil duza konkurencje dla innych uczestnikow. Wygra Madzia z nich wszystkich najbardziej zasluguje

  10.06.2019 12:42
 • Jola (gość)

  Zrobili widzów w bambuko, nie licząc się z decyzją widzów i nie szanując ich pieniędzy. Tak się nie postępuje z ludźmi. Nigdy więcej nie wydam swojej ciężko zarobione złotówki na ten program, bo jakim prawem jeden uczestnik decyduje kto wejdzie do finału?! Widzowie dla produkcji BB to naiwniacy wydający swoją kasę!!!

  10.06.2019 12:35
 • Widz (gość)

  Big Brother ma w nosie wole widzów, gra nieuczciwie Nie ma sensu wydawać nawet grosza na ten program To widzowie wysylający SMSy powinny miec wplyw za ich pieniądze - kto wyjdzie z programu a nie jeden z uczestników Żenada i przekręt Powinni zwrócić pieniądze tym ktorzy chcieli aby Łukasz został ...albo zapowiedzieć aby widzowie tym razem powstrzymali sie od glosowania ..to by bylo uczciwe..a nie brac forse ...licząc na naiwnośc widzów ...Powinni sie wstydzic....takich metod !!

  10.06.2019 12:19
 • tina (gość)

  widzowie mają niewielki wpływ na to kto wyjdzie z domu WB

  10.06.2019 09:31
 • tina (gość)

  bardzo niesprawiedliwe również dla glosujących widzów

  10.06.2019 09:30
 • Agnes (gość)

  Ten program niczym nie przypomina pierwszej edycji. Nie podoba mi się że uczestnik decyduje kto będzie w finale.

  10.06.2019 08:06
 • Huj (gość)

  Niesprawiedliwe w chuj.....

  10.06.2019 01:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×