"Big Brother" nominacje 4. Odpadła Karolina Wnęk! Kto został nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata?

4. odcinek "Big Brother Arena" za nami. Dom Wielkiego Brata opuściła Karolina Wnęk, która przyznała, że w tym ostatnim tygodniu trochę się poddała i bardzo liczyła, że odpadnie. Kto został nominowany do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po trzecim tygodniu? Poznajcie kolejnych zagrożonych!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 4. odcinku "Big Brother Arena"?

W 4. odcinku "Big Brother Arena" nominowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata byli: Karolina Wnęk, Łukasz Darłak i Justyna Żak. Uczestnicy wskazywali, że program powinna opuścić Karolina, która przez cały tydzień, otwarcie deklarowała, że ma już dość. Widzowie zdecydowali, że Dom Wielkiego Brata musi opuścić Karolina (45% głosów) Na zewnątrz jako pierwszy powitał ją Maciek Borowicz - Jestem tak mile zaskoczona, że to on przyszedł... - mówiła wzruszona uczestniczka, kiedy opuszczała Dom Wielkiego Brata. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak opuszczająca show uczestniczka przyznała, że w tym ostatnim tygodniu trochę się poddała.

Jestem zadowolona, to był wystarczający czas. Zostawiłam mnóstwo pozytywnej energii, zadanie wykonałam.

Maciej Borowicz wyrzucony z domu Wielkiego Brata! Co się stało? Nowe osoby nominowane do opuszczenia programu!Zobacz więcej

"Big Brother", Karolina Wnęk - kim jest?

Karolina ma 21 lat i pochodzi z Lipnicy Wielkiej. Ma cztery siostry i trzech braci, z którymi jest bardzo silnie związana. Posiadanie licznego rodzeństwa nauczyło ją samodzielności, zaradności i śmiałości w wyrażaniu swoich opinii. Zawsze uśmiechnięta i twardo stąpająca po ziemi. Pracuje w rodzinnej firmie transportowej. Wychowana w sposób tradycyjny, zgodnie z zasadami wiary. Płynie w niej góralska krew. Jest urodzonym liderem, dlatego zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym ludzie wołają do niej „kierowniczko!”.

Rolniczka weszła do Domu Wielkiego Brata! Namiesza?Zobacz więcej

"Big Brother", 7.04.2019 - nominacje

W niedzielę 7 kwietnia poznaliśmy też nazwiska kolejnych osób nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Immunitet zdobyła rolniczka Magda -mieszkańcy nie mogli więc na nią głosować. Zagrożeni w tym tygodniu to: Klaudia Marchewka i Radosław Palacz - to oni uzyskali najwięcej głosów od pozostałych domowników - po pięć głosów.

"Big Brother", Klaudia Marchewka - kim jest?

Ma 26 lat. Klaudia to wulkan energii, czym natychmiast zjednuje sobie ludzi. Łączy w sobie cechy dość skrajne. Z pozoru delikatna, młoda kobieta, jednak w głębi serca twarda i uparta. Pracuje jako kierowca karetki oraz ochroniarz imprez masowych. W sytuacji zagrożenia z łatwością umiałaby się obronić, gdyż trenowała sztuki walki Muay Thai. Odrzuca słodki, kobiecy wygląd - z wyboru jest typem chłopczycy. Regularnie bierze udział w maratonach, a jej największym osiągnięciem jest maraton w Singapurze. Lubi się otaczać pozytywnymi ludźmi, ponieważ sama jest pełna optymizmu i radości.

Marlena Klimczyk wyszła z Domu Wielkiego Brata! Kto będzie następny?Zobacz więcej

"Big Brother", Radosław Palacz - kim jest?

Ma 41 lat. Hanys, zakochany w kulturze i historii Śląska. Szczyci się swoim pochodzeniem i z dumą posługuje się gwarą śląską. Od 15 lat w szczęśliwym związku małżeńskim. Ma dwójkę synów. Prowadzi własną firmę stolarską. Z zamiłowania wędkarz, akwarysta. Radosław ma do siebie duży dystans i budzi sympatię wielu osób. Niektórzy określają go mianem hipstera, głównie dlatego, że nie da się go zaszufladkować. Jest pewny siebie i otwarty na nowości. Dodatkowo, udziela się w klubach brodaczy, z racji okazałego zarostu. Jest lokalnym społecznikiem, organizuje duże akcje charytatywne. 41 lat, Piekary Śląskie

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×