"Big Brother" nominacje 5. Klaudia Marchewka odpadła z programu! Magda, Łukasz i Kasia nominowani do wyjścia! Dwoje nowych uczestników w domu!

Za nami 5. nominacje w programie "Big Brother". Działo się! Tym razem nominowano aż troje uczestników, więc walka o przetrwanie będzie zacięta. Do tego do domu Wielkiego Brata weszło dwoje nowych uczestników. Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 5. odcinku "Big Brother Arena"?

Początek 5. odcinka programu "Big Brother" rozpoczął się dość niecodziennie. Okazało się, że do domu Wielkiego Brata weszło aż dwóch nowych uczestników! Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk chociaż weszli do domu, to na razie są zamknięci w sekretnym pokoju, gdzie mają podgląd reszty domu i mają obserwować pozostałych uczestników. Kiedy reszta się o nich dowie? Jak ich przyjmą? Tego dowiemy się wkrótce.

Co ciekawe, o nowych uczestnikach poinformowany na razie został tylko Łukasz! Jego misją jest zapoznanie się z nowymi mieszkańcami domu, a także dbanie o nich, w tym dostarczanie jedzenia. Misja jest o tyle trudna, że pozostali mieszkańcy domu Wielkiego Brata nie mogą dowiedzieć się o nowych zawodnikach.

W tym tygodniu nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata byli Radek oraz Klaudia. Ostatecznie z programem musiała pożegnać się Klaudia Marchewka. Klaudia nie była zaskoczona tym, że do programu dorzucono nowych uczestników. Wręcz powiedziała, że wszyscy się tego spodziewają.

W 5. nominacjach do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali nominowani Kasia, Magda Zając oraz Łukasz.

Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Poznajcie kolejnych nominowanych!Zobacz więcej

BIG BROTHER - KIM JEST MAGDA ZAJĄC?

Piękna blondynka, która dołączyła do mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ma 27 lat i pochodzi z Roztoki – niewielkiej miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Aktualnie jest singielką z wyboru, mieszka z rodzicami i wychowuje samotnie 9-letnią córkę Wiktorię, która stanowi centrum jej życia, o czym świadczy chociażby ogrom wspólnych zdjęć na jej facebookowym profilu.

BIG BROTHER - KIM JEST KASIA OLEK?

Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie, choć pochodzi z Lubartowa. Zajmuje się muzyką – jest uzdolnioną wokalistką jazzową, a o jej talencie mogliśmy się już nieco przekonać, śledząc jej poczynania w Big Brotherze. Jednym z jej największych osiągnięć w tej dziedzinie było reprezentowanie Polski na festiwalu w… Azerbejdżanie.

BIG BROTHER - KIM JEST ŁUKASZ DARŁAK?

Łukasz Darłak jest jedną z postaci wywołujących największe emocje w programie Big Brother Polska. Zanim jednak znalazł się w reality show, miał okazję posmakować show-biznesu w innych sytuacjach. Choć sympatyczny 26-latek z Rzeszowa jest z wykształcenia psychologiem i na co dzień pracuje z osobami z autyzmem, ma też drugą pasję – aktorstwo. Realizował ją przede wszystkim w paradokumentalnych serialach emitowanych przez stację TVN, takich jak Szkoła, 19+, Szpital, W11 czy też Detektywi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×