"Big Brother" nominacje 8. Odpadła Angelika Głaczkowska! Jak skomentowała swój romans z Igorem Jakubowskim? Kto jest nominowany?

Ósmy tydzień zmagań w domu Wielkiego Brata za nami. Z reality show pożegnali się: Jakub Pyśk, który został karnie wyrzucony z programu oraz Angelika Głaczkowska, która odpadła w wyniku głosowania widzów. Jak skomentowała swój romans z Igorem Jakubowskim? Co wydarzyło się

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 8. odcinku "Big Brother Arena"?

Gorącym newsem tego tygodnia była karna nominacja Jakuba Pyśka. -Głupota bezmyślna, nie jestem rasistą, to był żart - komentował w pokoju multimedialnym uczestnik. Na początku 8. odcinka "Big Brother Arena" eksperci, prowadzący i byli już uczestnicy dyskutowali o jego karygodnym zachowaniu. Mogliśmy się tez przekonać, jak chłopak Justyny odnalazł się w do Domu Wielkiego Brata. -Czuję się wyjątkowo, czuję się zaszczycony i czuje się szczęśliwy będąc z Justyną - powiedział Paweł Grigoruk, po czym dodał, to dla niego dziwne uczucie poznać pozostałych uczestników, których do tej pory mógł oglądać tylko na streamie.

Przyszedł czas na ogłoszenie wyników! W 8. odcinku "Big Brother Arena" odpadła Angelika Głaczkowska. - Wiedziała, przeczuwałam to, to był szybki rejs, szybka przygoda - powiedziała Bartkowi Jędrzejakowi po wyjściu. - To najlepsza przygoda życia, jaka mnie do tej pory spotkała, wspaniali ludzie. Wracam do swoich obowiązków, czyli pracy w powietrzu - dodała. Angelika wychodząc z domu Wielkiego Brata obaliła też wszystkie plotki na temat jej romansu z Igorem. Stwierdziła, że chłopak jest dla niej trochę bratem, trochę przyjacielem.

Kolejna osoba złamała regulamin i opuściła Dom Wielkiego Brata!Zobacz więcej

Angelika Głaczkowska - kim jest?

Angelika Głaczkowska to piękna 32-latka, pochodząca z Białobrzegów. Na co dzień żyje z głową w chmurach, i to dosłownie, ponieważ jest stewardessą – to jej wymarzona praca, gdyż uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi. Pochodzi ze szczęśliwej rodziny, a jej bliscy określają ją jako osobę uporządkowaną, ambitną i zawsze osiągającą zamierzone cele. Angelika Głaczkowska nie lubi sztuczności, a sama cechuje się ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, co na pewno może jej pomóc w Domu Wielkiego Brata.

Każdy dzień dla Angeliki jest okazją na zrobienie czegoś kreatywnego, ale i mądrego. Sport i rywalizacja to jej żywioły – już w pierwszych chwilach spędzonych w programie Big Brother deklarowała, że zamierza codziennie biegać i ćwiczyć. Czy pomiędzy zadaniami od Wielkiego Brata i intrygami uczestników Big Brothera wystarczy jej na to czasu? Największym marzeniem Angeliki Gałczkowskiej jest założenie własnej restauracji. Jak sama mówi, mogłaby w niej spędzać czas ze swoimi najbliższymi.

Zobacz galerię

"Big Brother" - nominacje

Po wyjściu Angeliki Gałczkowskiej pozostali domownicy ruszyli do Pokoju Zwierzeń nominować kolejne osoby. Podczas silent disco Paweł - chłopak Justyny otrzymał immunitet od Bartka. Uczestnicy nie mogli więc go nominować. To właśnie Bartek nominował dziś jako pierwszy - wskazał Oleha i Justynę. Paweł - Igora i Magdę Zając, Justyna - Igora i Magdę Zając, Kasia - Magdę Zając i Igora, Igor - Justynę i Kasię, Radek - Kasię i Justynę, Magda Zając - Kasię i Justynę, Iza - Justynę i Oleha, Oleh - Kasię i Justynę, Magda Wójcik - Izę i Magdę Zając.

W 8. odcinku "Big Brother Arena" do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostały nominowane: Justyna, Kasia i Magda Zając!

Paweł Grigoruk - chłopak Justyny Żak - w programie. TVN chce seksu na wizji?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Loli (gość)

    Ustawka! Justyna miała wyleciec a wywalili Andzele po co pytali tych 3 nominowanych kto ma odpasc i akurat ona odpadła jasne!!! Czy wielki brat nie widzi ze justa ze swoum tak samo glosuja. W nocy bez mikroportow do ucha mowia na kogo zaglosuja.. Karnie ich wywalic

    06.05.2019 14:20
  • Loli (gość)

    Ustawka! Justyna miała wyleciec a wywalili Andzele po co pytali tych 3 nominowanych kto ma odpasc i akurat ona odpadła jasne!!! Czy wielki brat nie widzi ze justa ze swoum tak samo glosuja. W nocy bez mikroportow do ucha mowia na kogo zaglosuja.. Karnie ich wywalic

    06.05.2019 14:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×