"Big Brother". Paweł Grigoruk - chłopak Justyny Żak - w programie. TVN chce seksu na wizji?!

W programie "Big Brother Arena" ogłoszono, że do Domu Wielkiego Brata wchodzi nowy uczestnik - Paweł Grigoruk. Ta informacja wywołała lawinę komentarzy. A to dlatego, że Paweł jest chłopakiem Justyny Żak! Jak to komentują internauci?

Multimedia

"Big Brother" - nowy uczestnik

W 7. odcinku "Big Brother Arena" Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak ogłosili, że do Domu Wielkiego Brata wchodzi nowy uczestnik - chłopak Justyny "Juszes" Żak - Paweł Grigoruk. W sieci zawrzało. Internauci zarzucają producentom programu niesprawiedliwość - przecież każdy z uczestników za kimś tęskni. Pojawiają się też głosy, że show jest ustawiony, a Justyna faworyzowana.

Chłopak Justyny nowym uczestnikiem! Odpadł Łukasz Darłak! Kto jest nominowany?Zobacz więcej

W sieci można przeczytać tego typu komentarze:

Ale macie parcie na sex na wizji. Tylko nie wiem kto będzie chciał oglądać tą Patyczakową w akcji. Wystarczy mi, że wiem jak wygląda gdy tańczy..

Dajcie żonę Radka, dzieci Izy, żonę Bartka w końcu dowie się czy będzie znowu ojcem... Inni uczestnicy co gorsi. Zmiecie nazwę na BigFamily Live Story z Wielką Siostrą na czele

To trochę nie fair wobec pozostałych uczestników. Jestem bardzo na NIE !!! Tak nie powinno być. Justyna jako jedyna będzie z kimś bliskim. To niesprawiedliwe.

Żart, porażka, manipulacja, masakra.

Masakra. Teraz Justyna tęsknić nie będzie. A inni uczestnicy? Nie ładnie. Każdy z nich chciałby mieć bliska osoba obok siebie. Co to Justyna jakiś wyjątek....

Co ciekawe, w czasie "Big Brother Arena" Justyna została nominowana do opuszczenia domu. Może więc być tak, że w kolejnym tygodniu to Paweł zostanie sam wśród pozostałych uczestników. Czy widzowie nie pozwolą parze nacieszyć się swoją obecnością? A może chęć oglądania zakochanych będzie silniejsza? Przekonamy się wkrótce!

Justyna "Juszes" Żak - kim jest?

Justyna ma 26 lat i mieszka w Białymstoku. Jest świadoma swoich atutów jakimi są uroda, inteligencja, przedsiębiorczość i świadomie wykorzystuje je aby osiągnąć sukces. Jest inżynierem architektury wnętrz oraz YouTuberką. Dodatkowo ma swoją markę odzieżową. Zna trzy języki: angielski, niemiecki i hiszpański. Jest bardzo zaangażowana w promowanie weganizmu. Wchodząc do Domu Wielkiego Brata ma nadzieję, że zainspiruje innych do zmiany swojej diety.

Karna nominacja trzech uczestników rozwścieczyła widzów! Wielki Brat zachował się nieetycznie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
 • Ivanek (gość)

  Dla mnie ten człowiek jest skończony. Panoszy się a jego gwiazda zrobiła się cwana

  05.05.2019 22:53
 • Ada (gość)

  Stary kawaler 35lat powinien być już żonaty

  30.04.2019 23:29
 • Ada (gość)

  Stary kawaler 35lat

  30.04.2019 23:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×