"Big Brother". Paweł krytykowany przez widzów! Powinien odejść za popchnięcie Justyny?

Paweł Grigoruk - chłopak Justyny "Juszes" Żak - jest w Domu Wielkiego Brata od tygodnia. Tyle wystarczyło, aby ściągnął na siebie krytykę widzów! Czy Paweł powinien odejść za popchnięcie Justyny?

Multimedia

Kiedy Paweł Grigoruk wszedł do Domu Wielkiego Brata, Justyna była przeszczęśliwa. Uściskom i pocałunkom nie było końca. Oboje są weganami, co nie do końca jest rozumiane przez pozostałych mieszkańców domu. Radek z uporem maniaka co tydzień nominuje Justynę wskazując, że to dlatego, bo nigdy nie zje przyrządzonego przez niego mięsa.

Paweł Grigoruk - chłopak Justyny Żak - w programie. TVN chce seksu na wizji?!Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że nie zawsze między Justyną a Pawłem jest tak kolorowo. W weekend para pokłóciła się w kuchni, ale kamery nie zarejestrowały wszystkiego. Prawdopodobnie poszło o to, że Juszes jest zazdrosna o Madzię. W pewnym momencie chłopak popchnął ukochaną, a ta upadła na podłogę. Justyna wstała i powiedziała Pawłowi, aby ma nie robił tego więcej nawet tylko dla żartu. To wywołało lawinę komentarzy. Internauci sugerują, że Paweł powinien zostać usunięty z domu za stosowanie przemocy.

Wymienili Kubę pseudorasistę na zakłamanego, sfrustrowanego damskiego boksera.

BB toleruje przemoc? Paweł rzucił Justyną.

Czy to faktycznie przemoc, czy niefortunny wypadek? Pojawiają się też głosy, że program jest reżyserowany, aby podnieść oglądalność. Jaka jest prawda?

Paweł Grigoruk - kim jest?

Paweł ma 35 lat. Od 1,5 roku mieszka z Justyną. Mają razem dwa koty i psa. W przyszłości chciałby założyć rodzinę i powiększyć stado zwierząt, które kocha. Miłość i rodzina to dla niego najważniejsze sprawy. Swój wolny czas poświęca na dobrą kuchnię oraz jego największą pasję – Internet! Jest dumny, kiedy czyta o sobie, że jest dla kogoś inspiracją. Najbardziej denerwuje go krzywda osób niewinnych oraz negatywne konsekwencje przeszłych decyzji. Boi się głębokiej wody. Słucha hip-hopu. A jego idolem jest legenda boksu – Muhammed Ali. Ćwiczy regularnie, a gdyby mógł zmienić coś w swoim życiu to zacząłby trenować boks. Uważa, że jest zabawny, szczery i hojny.

Widzowie przerwali telewizyjny romans! Kto jest nominowany? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Justyna przejrzy na oczy, jak opuści w niedzielę Dom Wielkiego Brata.

  09.05.2019 22:02
 • ala (gość)

  Do Anonim link który podałeś już usunęli. Śmierdzi manipulacją

  09.05.2019 12:58
 • pigi (gość)

  uważam ze zabawa jest osoba justyny. Ta dziewczyna juz nie daje rady. Dostanie schizy i do konca zycia bedzie sie lezyc psychiatryczznie. Mam retoryczne pyt to tefałenu - CZY NAPRAWDE MIESCI SIE W GRANICACH JAKICHKOLWIEK GRANICACH HUMANITAYZMU ZNISZCZENIE TEJ DZIEWCZYNY?????? Rozumiem ze tefałen ma kupe hajsu z tego, ale LUDZIE NA LITOSC BOSKA MOZECIE MIEC WISIELCA W DOMU WIELKIEGO BRATA. Czy Pani Ohme bedzie ponosila za ten fakt jakakolwiek odpowiedzialnosc?????????????? Oczywiscie ze nie. Zgarnela hajs i jest ok. ZABAWA ZABAWA ALE DETONACJA PSYCHIKI BARDZO WRAZLIWEJ DZIEWCZYNY NIE MIESCI SIE W NORMACH ANI REALIZTY SHOW ANI POPROSTU HUMANITARYZMU A DO TRAKTOWANIA HUMANITARNEGO MA PRAWO KAZDY . WIDZE ZE LAMANE SA PODSTAWOWE PRAWA JUSTYNY W TYM ZAKRESIE. JUSTYNA JESLI SIE NIE POWIESI, NIE POTNIE TO BEDZIE W PSYCHIATRYKU A NA TEFAŁENIE POZOSTANUIE PIĘTNO TEGO , ALE O TO CHODZI, PRAWDA ??? TEFAŁEN????? ZNAM TEFAŁEN. ŻAL ZE JUSTYNA SPRZEDALA DUSZE DIABŁU. MOZE ZROBILA TO Z CIEKAWOSCI. NIE WIEM. NAPEWNO JAK SAMA MOWI NIE SPODZIEWALA SIE TAKIEJ MASAKRY PSYCHICZNEJ I TEFAŁEN KIEDY TO JUSTYNA POWIEDZIALA W POKOJU WIELKIEGO BRATA POWI NIEN OBLIGATORYJNIE JA WYPUSCIC.

  08.05.2019 23:19
 • Miki (gość)

  I ludzie to oglądają to dno mi chyba łeb zostało

  08.05.2019 08:32
 • wojtek (gość)

  Paweł jest koniem trojańskim

  07.05.2019 11:49
 • wojtek (gość)

  Paweł jest koniem trojańskim

  07.05.2019 11:48
 • Anonim (gość)

  Jak to kamery nie zarejestrowaly popchniecia Juztyny przez Pawła. Tu jest wyraznie pokazane na drugim planie w kuchni jak ja rzuca o ziemie. https://www.facebook.com/100013775655067/videos/599919497143900/

  07.05.2019 11:07
 • tomasz (gość)

  Co to za dno??

  06.05.2019 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×