"Big Brother" - uczestnicy. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata! Jak wyglądał ich pierwszy wieczór?

Nowi uczestnicy programu "Big Brother" są już znani! Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata i zobacz, jak wyglądał ich pierwszy wspólny wieczór. Kto przypadł sobie do gustu już w pierwszych minutach po wejściu do domu?

Multimedia

"Big Brother" - uczestnicy weszli do Domu Wielkiego Brata!

Nowi mieszkańcy Domu Wielkiego Brata są już znani! Podczas pierwszego wydania NA ŻYWO widzowie poznali 15 osób, które zdecydowały zamknąć się na 90 dni bez telefonów i dostępu do świata. Razem z nimi do domu weszli także Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz, ale tylko jedno z nich stanie się pełnoprawnym uczestnikiem show.

Agnieszka Raczyńska czy Maciej Borowicz? Kto został w Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Kim są uczestnicy nowego "Big Brothera"? Pierwsze wrażenie jest jednoznaczne - to grupa młodych ludzi, którzy pragną zdobyć popularność i spełnić swoje marzenia. Część z nich mieszka poza granicami Polski, a jeden z nich to zawodowy pięściarz, który ze względu na kontuzję musi zrobić sobie przerwę w sporcie. Mieszkanką Domu Wielkiego Brata została także youtuberka "Juszes", która jest weganką. Ma ponad 70 tys. obserwatorów na Instagramie. Komu z nich uda się zyskać sympatię widzów?

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia obejrzeć będzie można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywać się będą wejścia antenowe live, które potrwają kilka minut.

Wielki Brat jest kobietą! Piosenka "Kim naprawdę jesteś" motywem przewodnim!Zobacz więcej

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 zobaczymy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany będzie "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć będzie można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×