"Big Brother" znowu w TV! Woźniak-Starak, Wojciechowska i inne gwiazdy TVN o tym, czy nowa edycja powtórzy sukces sprzed lat

Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska i inne gwiazdy TVN opowiedziały o tym, czy nowa edycja programu "Big Brother" ma szanse powtórzyć sukces sprzed lat. Czy oglądały pierwszą odsłonę tego reality show?

Multimedia

"Big Brother" znowu w TV!

Uczestnicy wprowadzają się do Domu Wielkiego Brata i co tydzień będą nominować się do opuszczenia programu. To widzowie zdecydują, kto będzie musiał wrócić do prawdziwego życia. W każdą niedzielę o 20:00 pokazywany będzie odcinek na żywo, w którym Agnieszka Woźniak-Starak podsumuje, co wydarzyło się przez tydzień, porozmawia z gośćmi i rodzinami mieszkańców Domu oraz powita uczestnika odpadającego z "Big Brothera".

Filip Chajzer zamiast Uli Chincz w gronie prowadzących!Zobacz więcej

Czy program ma szansę powtórzyć sukces, który osiągał 18 lat temu? - Chyba wszyscy w Polsce oglądali pierwszego "Big Brothera" - zauważa Kinga Rusin. - Dyrektor Miszczak uwielbia eksperymenty i uwielbia mierzyć się z materią, która wydaje się niewyobrażalnie trudna. Jak sam powiedział - była klapa we Włoszech, może będzie sukces w Polsce, zobaczymy. To wielkie wyzwanie - dodaje dziennikarka nawiązując do słów Edwarda Miszczaka a propos zagranicznych edycji programu, które przez lata wciąż są emitowane.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Martyna Wojciechowska, która prowadziła pierwszą edycję "Big Brothera" w Polsce wskazuje na kilka istotnych czynników, które mają wpływ na to, jak będzie wyglądało życie w Domu Wielkiego Brata. - Teraz mamy social media, które bardzo mocno kreujemy i jest to obraz wypaczony. Tu mamy prawdę bez żadnego filtra (...) To na pewno będzie niezwykłe doświadczenie dla wielu osób - mówi Wojciechowska.

Pięściarz, Youtuberka i raper. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata!Zobacz więcej

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia obejrzeć będzie można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywać się będą wejścia antenowe live, które potrwają kilka minut. Na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • derek (gość)

  Nie oglądam , bo nie jestem kretynem. Show dla debili , tak jak inne produkcje tvn , polszmatu czy te inne tureckie gnioty tvpisu.Dzisiejsza oferta programowa , informacyjna telewizji skierowana jest dla bezmyślnych gapiów żeby nie powiedzieć idiotów.

  23.03.2019 13:14
 • Solo (gość)

  Program dla kretynow

  18.03.2019 14:49
 • Ana (gość)

  Nikt nie kaze ci oglądac przełacz na M jak miłość

  17.03.2019 22:44
 • Uyt (gość)

  Nuda nuda nuda zdejmijcie to co z anteny

  17.03.2019 21:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×