Bitwy "The Voice of Poland" 19.04.2014. Paulina Romaniuk vs Joanna Pszczoła [WIDEO]

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą ostatnie Bitwy w "The Voice of Poland". Pojedynek pomiędzy Pauliną Romaniuk i Joanną Pszczołą będzie kolejnym kobiecym starciem w programie.

Multimedia

Dziewczyny jednak bardzo różnią się od siebie, zarówno pod względem stylu jak i wokalu. Ich wspólne wykonanie energetycznego utworu "Hot right now" będzie z pewnością nieszablonowe.

Obie wokalistki przebojem wdarły się do programu. Paulina, niepozorna studentka dziennikarstwa, swoim wykonaniem hitu Naughty Boya i Emeli Sande "Lifted" zaskoczyła Trenerów. Początkowo zastanawiali się co zrobić, później odwróciło się ich aż trzech - a w zasadzie czterech, ponieważ wśród nich byli Tomson i Baron. To właśnie ich Paulina wybrała na swoich Trenerów. Zaś Joanna, zanim trafiła do drużyny chłopaków, miała większy wybór Trenerów. Przez długi czas żaden z nich się nie odwracał, jednak w końcu wokalistka przekonała wszystkich swoim głosem.

Paulina Romaniuk jest laureatką wielu konkursów muzycznych. Od najmłodszych lat doskonali swój warsztat muzyczny pod okiem profesjonalistów, co od razu słychać. Dziewczyna tryska optymizmem i cieszy się życiem. Jest jedną z gatunku pozytywnie zakręconych ludzi. Jej życiowe motto to "nie ma granic, nie ma barier, póki sam ich nie stworzysz" - i jak widać, konsekwentnie je realizuje...

CZYTAJ TAKŻE: "THE VOICE OF POLAND": JUSTYNA STECZKOWSKA VS. MARIA SADOWSKA [WIDEO] BITWY :THE VOICE OF POLAND": MAREK PIEKARCZYK VS. TOMSON I BARON [WIDEO]

JoBee, czyli Joanna Pszczoła, to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka w zespole JoBee Project, z którym w 2011 roku wydała swoja pierwszą autorską płytę "The Falling". Skład łączy ze sobą różne gatunki muzyki: od jazz przez soul po hip hop. Dziewczyna od 10 lat mieszka w Brukseli. Jej ostatnią inicjatywą jest interdyscyplinarny, kreatywny kolektyw polskich artystek "Polish Workers Productions", również działający w stolicy Belgii.

Jak zakończy się pojedynek Pauliny Romaniuk i Joanny Pszczoły? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się już dziś, o godzinie 20.05.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×