Bitwy "The Voice of Poland". Męski duet w hicie Bryana Adamsa podbije publiczność? [POSŁUCHAJ]

W sobotni wieczór widzowie Dwójki obejrzą ostatnie Bitwy V edycji The Voice of Poland. Pojedynek pomiędzy Karolem Dziedzicem a Przemkiem Radziszewskim będzie kolejnym męskim starciem w programie.

Multimedia

Ci bardzo męscy panowie potrafią budować i wyrażać silne emocje, co udowodnią we wspólnie wykonanej soft rockowej balladzie Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do It for You”.

Karol Dziedzic swoją przygodę z The Voice od Poland zaczął od mocnego uderzenia. Swoim wykonaniem „I Don’t Want to Talk About it” zachwycił wszystkich Trenerów oraz publiczność, która oszalała na jego punkcie. W życiu wokalisty przez długi czas na pierwszym miejscu był sport. Wielokrotnie stawał na podium w zawodach regionalnych i wojewódzkich w kajakarstwie wyczynowym. Na swoim koncie ma również 1. miejsce w rywalizacji międzynarodowej w Cottbus. Ostatecznie Karolowi nie udało pogodzić się dwóch pasji. Dziś śpiewa zawodowo, jednak w wolnych chwilach wciąż pływa na kajakach górskich.

CZYTAJ TAKŻE: "THE VOICE OF POLAND" BITWY 18.10.2014. KTO PRZESZEDŁ DO KOLEJNEGO ETAPU? [WIDEO] "THE VOICE OF POLAND" BITWY 11.10.2014. KTO PRZESZEDŁ DO KOLEJNEGO ETAPU? [WIDEO]

Przemek Radziszewski to wokalista z bogatą przeszłością muzyczną. Momentem zwrotnym w jego karierze był udział w koncercie, którego gwiazdą był Andrea Bocelli. Przemek przyznaje, że właśnie ten wielki artysta pomógł mu odnaleźć swoja drogę wokalną. Od tamtej pory jego dusza śpiewa ballady, a serce operę. I chociaż to trudne, stara się w swoich występach łączyć klasykę i pop. Obecnie Przemek realizuje swoje solowe projekty, współpracuje między innymi z poznańską orkiestrą symfoniczną "Le quattro stradioni" oraz z legendarną grupą muzyczną „Happy End”. Co ciekawe, Przemek ma wiele wspólnego z wojskiem - swego czasu był żołnierzem zawodowym.

Jak zakończy się Bitwa pomiędzy Karolem Dziedzicem, który swoją karierę wokalną rozpoczął w 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej a Przemkiem Radziszewskim, wszechstronnym wokalistą, obecnie muzykoterapeutą w Domu Pomocy Społecznej? Dowiemy się w najbliższą sobotę o godzinie 20.05.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×