"BLACKPINK: Light Up the Sky". Powstał dokument o grupie Blackpink! Netflix opowie o fenomenie K-popu?

K-pop to dzisiaj prawdziwa potęga! Kilka lat temu mało kto się spodziewał, że muzyka popularna z Korei Południowej będzie w stanie podbijać listy przebojów na całym świecie, a tymczasem wielkie wytwórnie biją się o to, żeby chociaż trochę zyskać na fenomenie koreańskiej muzyki. Doskonale świadczy o tym wspólna piosenka grupy Blackpink z Seleną Gomez. Teraz o zespole Blackpink powstał film dokumentalny!

Multimedia

"BLACKPINK: Light Up the Sky" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów oraz fanek K-popu. Dokument Netflix przybliży słuchaczom kim są na co dzień Jisoo, Jennie, Rosé oraz Lisa. Jak razem stworzyły Blackpink i czy spodziewały się sukcesu?

Film "BLACKPINK: Light Up the Sky" udowadnia, że muzyka nie zna granic ani barier językowych. Dokument zagląda za kulisy sukcesu czterech członkiń zespołu BLACKPINK, czyli najpopularniejszej grupy K-pop w historii, ukazując ich początki na scenie oraz aktualną działalność artystyczną.

Młodzieżowy hit skasowany po zaledwie jednym sezonie! Niespodziewana decyzja NetfliksaZobacz więcej

Wyprodukowany przez RadicalMedia film w reżyserii Caroline Suh, która ma na swoim koncie również serial dokumentalny Netflix "Cztery składniki", zawiera wywiady na wyłączność i niepublikowane wcześniej nagrania z udziałem członkiń zespołu BLACKPINK — Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy — oraz opowiada niesamowitą historię ich sukcesu, od wyboistych początków po ogólnoświatową sławę.

Widzowie będą mogli zobaczyć, jak wygląda proces nagrywania kolejnego albumu grupy, poznać blaski i cienie życia idolek K-pop i przekonać się o niesamowitych talentach wszystkich członkiń zespołu, które razem składają się na wyjątkowy kod DNA grupy BLACKPINK. Kulminacyjnym momentem filmu jest występ na festiwalu Coachella w 2019 r. — BLACKPINK był pierwszym dziewczęcym zespołem K-pop, który pojawił się na scenie w czasie tego wydarzenia.

Film na Netflix zadebiutuje 14 października.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×