Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24. Zastąpi go Konrad Piasecki

Bogdan Rymanowski - prowadzący "Kawa na ławę" i "Jeden na jeden" w TVN24 odchodzi ze stacji. Wskazuje się, że wkrótce rozpocznie pracę w nowym kanale. Którym?

Multimedia

Po 17 latach pracy Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN24. - Za tych 17 lat należą się Bogdanowi podziękowania za to, że wspólnie udało się nam zbudować stację, w której było i jest miejsce na pluralizm poglądów i opinii. Mam nadzieję, że gdziekolwiek będzie pracował w przyszłości, będzie miał swobodę działania i godne siebie miejsce - powiedział Adam Pieczyński, szef pionu informacji TVN.

Od września tego roku codzienne poranne programy publicystyczne, a także weekendowe debaty polityczne będzie prowadził Konrad Piasecki, który od 10 lat współpracuje z TVN24. - Widzowie TVN24 znają Konrada i z pewnością przyjmą go z sympatią na antenie w większym niż dotychczas wymiarze - powiedział Michał Samul, z-ca dyr. pionu informacji TVN.

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, Bogdan Rymanowski będzie teraz jednym z gospodarzy głównego wydania "Wydarzeń" w Telewizji Polsat. Od kwietnia program prowadzony jest przez Dorotę Gawryluk, Agnieszkę Mosór i Joannę Wrześniewską-Sieger.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×