Bono opowie o jaskrze w "Graham Norton Show" na BBC Entertainment

Wiadomość o jaskrze Bono obiegła cały świat w błyskawicznym tempie. Odcinek "Graham Norton Show", w którym muzyk wyjawił tę informację, będzie można zobaczyć w Polsce na kanale BBC Entertainment już w listopadzie!

Multimedia

Program Irlandczyka Grahama Nortona to prześmiewcze talk-show, w którym na czerwonej sofie zasiadają największe gwiazdy światowego show-businessu. Każdy odcinek pełen jest błyskotliwych rozmów, plotek z życia celebrytów i wyjątkowego poczucia humoru.

W odcinku, w którym program odwiedzili muzycy z zespołu U2, gośćmi Grahama byli również: Robert Duvall, Robert Downey Junior i Stephen Fry.

Duvall opowiedział w nim o swoim nowym filmie "Sędzia" i początkowych wątpliwościach, co do podjęcia roli. Zdradził też nieco szczegółów na temat współpracy z Marlonem Brandonem i szalonych imprezach z Dustinem Hoffmanem. Robert Downey Junior przyznał się, że na planie "Sędziego" jego żona i jednocześnie producentka filmu obiecała mu publiczny knock-out za zbytnie gwiazdorzenie i – tradycyjne dla niego - nietrzymanie się scenariusza.

Jak 40 lat współpracy podsumowują chłopcy z U2, co najbardziej przeraża ich w związku z powrotem na scenę muzyczną i dlaczego biografia Stephena Fry’a jest dłuższa niż Napoleona czy Katie Price? Przekonajcie się oglądając "Graham Norton Show" 6 listopada o godz. 22:00 lub 8 listopada o godz. 16:00.

W kolejnym programie zobaczymy m.in. Benedicta Cumberbatcha, Timothy’ego Spalla i zespół Maroon 5.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×