"Bosch". Drugi sezon serialu z Titusem Welliverem w październiku na kanale 13 Ulica [ZDJĘCIA]

Już w październiku kanał 13 Ulica wyemituje drugi sezon trzymającego w napięciu serialu kryminalnego "Bosch", który został oparty na bestsellerowej serii książek Michaela Conelly’ego. Widzowie po raz kolejny będą śledzić losy tytułowego bohatera – detektywa z wydziału zabójstw policji Los Angeles. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 października o godz. 23:00.

Multimedia

Fabuła drugiego sezonu rozpoczyna się pół roku po wydarzeniach z pierwszej serii. Przywrócony do pełnienia obowiązków służbowych, detektyw od razu trafia na trudne wyzwania – hollywoodzki producent filmów dla dorosłych zostaje zamordowany, a jego ciało zostaje znalezione w bagażniku. Bosch musi zidentyfikować sprawców, ale wiąże się to odkryciem zagmatwanych tajemnic ofiary – bohater podąża za niebezpiecznym tropem korupcji i zmowy, który przedstawia ciemną stronę wydziału policji i zagraża nieustępliwemu dążeniu do wykrycia prawdy.

CZYTAJ TAKŻE:

NETFLIX PO POLSKU! JAKA JEST POLSKA OFERTA SERWISU?

Najnowsza odsłona serialu zawiera motywy z trzech powieści Michaela Connelly’ego: Muzyka z kufra, Ostatni kojot i Upadek. Z każdej z książek, scenarzysta Eric Overmyer wybrał główny wątek, budując na nich narrację całego sezonu. Pod koniec sierpnia nakładem Wydawnictwa Albatros ukazała się najnowsza powieść Michaela Connelly’ego z Harrym Boschem zatytułowana Czarna skrzynka.

Premiera drugiego sezonu serialu "Bosch" już 3 października o godz. 23:00 na kanale 13 Ulica.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×