"Bracia". Powstaje nowy serial Polsatu! W obsadzie Frycz, Stramowski, Kościukiewicz, Królikowski i Rozbicki!

Na początku listopada br. ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu - "Bracia". To przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. W rolach głównych wystąpią Jan Frycz, Piotr Stramowski, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Królikowski i Nikodem Rozbicki. Sprawdź, co wiemy o nowym serialu!

Multimedia

"Bracia" - nowy serial Polsatu

Bohaterami serialu "Bracia" są czterej bracia. Najstarszy Piotr (w tej roli Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (Antoni Królikowski) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca wszystkie kobiety.

Seriale Polsatu to nie tylko "Przyjaciółki" czy "Pierwsza miłość". Zobacz najpopularniejsze produkcje stacji!Zobacz więcej

"Bracia" to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (w tej roli Jan Frycz). Zdobycie kobiecego serca nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy Katarzynę Gniewkowską, Dorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię Rybicką, Annę Smołowik i Aleksandrę Grabowską.

Zakończyły się już pierwsze zdjęcia realizowane w Atenach, a aktorzy wrócą na plan w lutym 2022. Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial pojawi się na antenie Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Seriale Polsatu są naprawdę interesujące. Ważne, że można oglądać, wprawdzie już p emisji, bez opłat w polsatgo.pl /w konkurencji takiej możliwości nie ma/. Fajni aktorzy / poza A Królikowskim, który słabiutkim aktorem jest/, ciekawe tematy. Czekam na nowości z zainteresowaniem.

    20.11.2021 17:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×