Brat Barona z Afromental w "Must be the music. Tylko muzyka"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W niedzielnym odcinku "Must Be The Music" na scenie zaprezentuje się zespół The Lions, w którym gra Adam Milwiw-Baron, brat Aleksandra - gitarzysty znanego z zespołu Afromental.

Multimedia

Adam Milwiw-Baron jest wokalistą i trębaczem zespołu The Lions, który powstał 18 lat temu. W zespole występuje także jego żona Magdalena, która gra na saksofonie altowym. - The Lions to nasza wielka muzyczna rodzina. Zespół, w którym poznałem moją żonę. Zespół, przy którego muzyce wychowują się moje dzieci - zdradza brat Barona i dodaje: - Staramy się przekazać naszym dzieciom to, że muzyka to przyjemność i najważniejsze jest współodczuwanie jej i współdzielenie jej ze wszystkimi, z którymi muzykujesz.

CZYTAJ TAKŻE:

"MUST BE THE MUSIC". PIOTR ROGUCKI TAŃCZY Z KOLEGĄ RAFAŁA MAŚLAKA [WIDEO]
KORA I PIOTR ROGUCKI NIE BĘDĄ JUŻ TAK OSTRO SIĘ KŁÓCIĆ W "MUST BE THE MUSIC" [WIDEO]

Czy The Lions będzie miał szansę zawalczyć o miejsce w półfinale jubileuszowej, dziesiątej edycji "Tylko Muzyka"? Dowiemy się już w niedzielę o godzinie 20:00 w Polsacie. Myślicie, że Adam będzie niebawem tak samo popularny jak jego brat Aleksander? W niedzielę zespół wykona utwór "We Mgle", którego fragment możecie zobaczyć w naszym wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×