Brat Barona z Afromental w półfinale "Must Be The Music". Kto jeszcze wystąpi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami drugi i ostatni półfinał 10. edycji "Must Be The Music". W niedzielnym odcinku na scenie zobaczymy m.in. zespół The Lions, w którym występuje Adam Milwiw-Baron, brat Aleksandra - gitarzysty zespołu Afromental.

Multimedia

Na castingach zespół The Lions wykonał utwór "We mgle", czym zaskarbił sobie sympatię widzów oraz przychylne komentarze jurorów. Zespół, w którym Adam Milwiw-Baron jest wokalistą i trębaczem, dostał cztery razy "Tak". Czy w półfinale zespołowi The Lions kibicować z widowni będzie Baron z zespołu Afromental? Przekonamy się już w niedzielę o godzinie 20:05 w Polsacie. W drugim półfinale pojawią się też goście specjalni >> CZYTAJ WIĘCEJ

W drugim półfinale wystąpią także zespoły Animators, Moose The Tramp, Extra, Zielone Ludki. Na scenie zobaczymy także troje solistów Annę Buczkowską, Jimmiego Wilsona, Janusza Sztybera oraz Izę Kowalewską. Specjalnie dla was przygotowaliśmy castingowe występy wszystkich półfinalistów z niedzielnego odcinka "Must Be The Music". Kto według was powinien przejść do finału?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×