„Breaking Bad” film. Aaron Paul zdradził, którą scenę z serialu warto obejrzeć przed premierą filmu!

Chcecie przygotować się na premierę El Camino: Film „Breaking Bad”? Aaron Paul zdradził, którą scenę z serialu warto obejrzeć przed premierą filmu o dalszych losach Jesse'go Pinkmana.

Multimedia

W filmie „Breaking Bad” poznamy dalsze losy Jesse'go Pinkmana (w tej roli Aaron Paul), który po dramatycznej ucieczce na wolność, będzie musiał pogodzić się ze swoją przeszłością, żeby móc iść naprzód. Film jest wspólnym dziełem kanału AMC i Netflixa, a jego premiera odbędzie się już 11 października.

Jesse powraca w filmie Netflixa! Walter też się pojawi? Zobacz pierwszą zapowiedź! Zobacz więcej

Odtwórca roli Jesse'go Pinkmana postanowił przygotować fanów "Breaking Bad" na to, co przygotowali dla nich twórcy nowego filmu Netflixa. Aktor na Twitterze zasugerował widzom konkretną scenę, którą poleca obejrzeć przed premierą El Camino: Film „Breaking Bad”. Mowa dokładnie o 7. odcinku 3. sezonu "Breaking Bad".

W epizodzie zatytułowanym "One Minute" Jesse zostaje pobity do nieprzytomności przez Hanka (Dean Joseph Norris). Ten w odwecie odgraża się, że wniesie sprawę do sądu. Aby temu zapobiec Walter (Bryan Cranston) na prośbę Skyler (Anna Gunn) odwiedza Jesse'go w szpitalu i proponuje mu partnerstwo. Ten jednak odmawia.

Nie odrzucam pieniędzy. Ciebie odrzucam! Kapujesz? Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. Od kiedy cię spotkałem, wszystko, na czym mi zależało przepadło. Wszystko się rozpada, tonie w g..., umiera, od kiedy pracuje z wielkim Heisenbergiem. W życiu nie byłem bardziej samotny. Nie mam nic! Nikogo! Wszystko przepadło. Rozumiesz? Nie, nie, nie, dlaczego miałbyś to rozumieć? Przecież masz to gdzieś, dopóki dostajesz, to czego chcesz, prawda? Masz mnie gdzieś – mówi Jesse.

Pierwszą zapowiedź El Camino: Film „Breaking Bad” możecie zobaczyć poniżej. Czekacie na filmową historię Jesse'go Pinkmana?

Zobacz galerię

O serialu "Breaking Bad"

„Breaking Bad” obecnie uznawany jest za jeden z najlepszych seriali kryminalnych wszech czasów. Opowiada on historię skromnego i prowadzącego nudne życie (przynajmniej na początku) nauczyciela chemii – Waltera White'a, którego życie obraca się do górny nogami na wieść o tym, że ma raka i wkrótce umrze. Wobec tego postanawia zabezpieczyć finansowo przed swoim odejściem i postanawia zająć się... produkcją narkotyków.

Serial "Breaking Bad" możemy oglądać na platformie Netflix. Po więcej szczegółów sięgnij po program tv!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×