"Bridgertonowie 3". Aktorzy wkrótce powrócą na plan zdjęciowy. Zobacz pierwsze zdjęcia zza kulis! Jak zmienili się od czasu 2. sezonu hitu Netfliksa?

Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów". Informacją podzieliła się Nicola Coughlan, wrzucając na swojego Instagrama pierwsze zdjęcie zza kulis. Jak zmienili się aktorzy od czasu 2. sezonu hitu Netfliksa?

Multimedia

"Bridgertonowie 3". Aktorzy wkrótce powrócą na plan zdjęciowy! Zobacz zdjęcia zza kulis. Jak zmienili się aktorzy od czasu 2. sezonu hitu Netfliksa?

Zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" zaplanowane były na lato tego roku. Wszystko wskazuje na to, że ekipa filmowa rzeczywiście wkrótce powróci na plan zdjęciowy, żeby stworzyć dla fanów kolejną opowieść o balach londyńskiej arystokracji, romantycznych zalotach i wymarzonych narzeczonych. Nicola Coughlan, która wciela się w rolę Penelope/Lady Whistledown, podzieliła się niedawno ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami, które zdradzają, że aktorzy przygotowują się do powrotu na plan. Na jednym ze stories aktorka uwieczniła pierwszą stronę scenariusza z napisem "Bridgertonowie 3, odcinek pierwszy". Drugie zdjęcie przedstawia Nicolę Coughlan i Luke'a Newtona, który wciela się w postać Colina. To oni będą parą, na której skupi się akcja 3. sezonu. Aktorka wygląda na rozpromienioną, zaś jej ekranowy partner zapuścił lekki zarost. Oczywiście nie wiadomo, czy ten nowy dodatek zobaczymy także na ekranie.

Simon Basset powróci w 3. sezonie? Fani są o tym przekonani! Zobacz więcej

Jeszcze przed ogłoszeniem głównej pary sezonu, Nicola Coughlan mówiła o postaciach Penelope i Colina tak, jakby przyjaciele mieli nigdy się nie zejść.

On naprawdę nie myślał o Penelope w taki sposób, a ona, być może, już nie będzie traktować go, jakby był jakimś bóstwem. To najlepsza przyjaciółka jego młodszej siostry. W książkach nie schodzą się przez następne 10 lat.

Teraz już jednak wiadomo, że romans tych dwojga rozkwitnie przed naszymi oczami. Nicola Coughlan pod zdjęciem na Instagramie, na którym para aktorów jest jeszcze przed charakteryzacją, dodała dopisek: "Energia głównych bohaterów".

Nowa Franscesca w 3. sezonie serialu. Wiemy, kto zastąpi Ruby StokesZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×