"Bridgertonowie". Lady Danbury zdradza kolejne małe spoilery dotyczące 2. sezonu! Porównała serialowych Daphne i Simona do Meghan i Harry'ego! Co miała na myśli?

Adjoa Andoh, serialowa Lady Danbury, zdradziła kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącego, drugiego sezonu "Bridgertonów". Między innymi porównała najważniejszą parę pierwszego sezonu, Daphne i Simona, do... Meghan i Harry'ego! Co chciała przez to powiedzieć?

Multimedia

Adjoa Andoh o 2. sezonie "Bridgertonów"

Popularność "Bridgertonów" na Netfliksie wciąż jest bardzo duża. Fani oczekują premiery drugiego sezonu i z ukontentowaniem przyjmują wszystkie nowe informacje dotyczące nadchodzących odcinków. Jedną z osób z ekipy serialu, która najchętniej udziela komentarzy na ten temat jest Adjoa Andoh, serialowa Lady Danbury.

Simone Ashley to wschodząca gwiazda? Co wiemy o popularnej aktorce?Zobacz więcej

W niedawnym wywiadzie udzielonym dla portalu ET aktorka przyznała, że to co czeka Daphne i Simona w najbliższej przyszłości kojarzy jej się z życiowymi zmaganiami Meghan i Harry'ego.

– Naprawdę nie mogę powiedzieć zbyt wiele ani nie możecie tego ode mnie oczekiwać, ale wydaje mi się, że wiemy na pewno, że oni są teraz małżeństwem. To jest nowe małżeńskie życie i do tego mają dziecko, więc są wszelkie sprawy związane z tym, jak to jest być młodymi ludźmi z małym dzieckiem. Jak Harry i Megan – jak to jest, kiedy ma się małe dziecko? Jak to na was wpływa, kiedy jesteście młodymi ludźmi z małym dzieckiem? – zapytała aktorka.

Claudia Jessie, czyli serialowa Eloise Bridgerton. Co wiemy o aktorce? Zobacz więcej

Adjoa Andoh podkreśliła, że główną zmianą, jaka czeka Daphne i Simona jest fakt przejścia od etapu płomiennego romansu do prozy codziennego życia.

– Po prostu wydaje mi się, że zobaczymy, jak postacie Phoebe i Rege'a, Daphne i Simon, radzą sobie, będąc zakochaną parą, wciąż pełną pożądania, ale z małym dzieckiem w życiu. Będąc zmuszonymi radzić sobie z tym i negocjować ze sobą nawzajem, ale też z rodzinami i szerszymi kręgami społecznymi. Tak, to będzie interesujące... [A jeśli chodzi o Simona], jak masz być ojcem, skoro nawet nie miałeś ojca? - kontynuowała swoje rozważania serialowa Lady Danbury.

Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w głośnym serialu Netfliksa! Podobny do sławnego ojca?Zobacz więcej

Należy pamiętać jednak, że historia Daphne i Simona będzie stanowić w 2. sezonie serialu jedynie wątek poboczny. Fabuła będzie skupiać się przede wszystkim na historii Anthony'ego Bridgertona i Kate Sharmy. Nie jest to żadnym zaskoczeniem dla fanów, bowiem taka sama sytuacja miała miejsce w "Ktoś mnie pokochał", drugiej książce z cyklu Julii Quinn, na podstawie której powstał scenariusz dla drugiego sezonu "Bridgertonów".

Pierwszy sezon "Bridgertonów" dostępny jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Arek (gość)

    Wszyscy piszą o tym serialu i na niego czekają... Może warto się nim zainteresować skoro podobno jest taki dobry :) Akurat skończyłem oglądać new amsterdam. Lecę po perłe do lodówki i włączam Bridgertonów.

    30.03.2021 21:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×