"Bridgertonowie". Marzy Wam się bal jak z serialu? Netflix przygotował wyjątkową propozycję!

Wystawne przyjęcia i bale to jeden z najważniejszych elementów, które podbiły serca fanów "Bridgertonów". Jeśli w czasie seansu marzyliście, żeby znaleźć się na jednym z nich, to mamy dla Was dobre wieści: już wkrótce może okazać się to możliwe!

Multimedia

"Bridgertonowie" - bale dla wszystkich

"Bridgertonowie to zdecydowanie jedna z tych produkcji Netfliksa, które odniosły spektakularny sukces. Wkrótce po premierze pierwszego (i, póki co, jedynego) sezonu, serial zyskał ogromną popularność na całym świecie. Widzowie docenili nie tylko fabułę, niesamowite kostiumy czy charyzmatyczną obsadę produkcji - istotnym elementem były wystawne bale oraz przyjęcia, jakie mieliśmy okazję obserwować. Wielu fanów zaczęło marzyć o znalezieniu się na imprezie tego typu. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce będą mieli taką możliwość!

Jeden z twórców zdradził, jak wyglądało pisanie gorących scenZobacz więcej

Netflix podjął współpracę ze studiem ShondaLand oraz Fever, aby przygotować serię wyjątkowych wydarzeń. Jak donosi Entertainment Weekly, już w 2022 roku odbędą się imprezy o nazwie "The Queen's Ball: A Bridgerton Experience". Zgodnie z obietnicami organizatorów, uczestnicy poczują się jak na prawdziwym balu żywcem wyjętym z "Bridgertonów". Towarzyszyć im będą narracja Lady Whistledown, koncert kwartetu smyczkowego, który wykona utwory znane ze ścieżki dźwiękowej serialu, występy tancerzy, a także... audiencja u królowej! Na ten moment zostały zapowiedziane wydarzenia w Los Angeles, Chicago, Montrealu oraz Waszyngtonie. Organizatorzy zapewniają, że imprezy odbędą się także w innych miastach, rozsianych po całym świecie, jednak na konkretne informacje w tym temacie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

"Bridgertonowie" są dostępni na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×