"Bridgertonowie". Od pracy u optyka do międzynarodowej kariery. Nicola Coughlan zaskakuje nie tylko różnorodnymi rolami na Netfliksie!

Nicola Coughlan to 35-letnia aktorka znana przede wszystkim z "Bridgertonów" Netfliksa. Zarówno jej kariera aktorska, jak i życie prywatne obfitują w ciekawe wydarzenia i nieoczekiwane fakty. Kim jest Nicola Coughlan? Oto, czego udało nam się o niej dowiedzieć.

Multimedia

Nicola Coughlan - kim jest?

Nicola Coughlan znana jest z dwóch popularnych seriali Netfliksa - irlandzkiej produkcji "Derry Girls", w której wciela się w neurotyczną uczennicę irlandzkiego liceum, Clare Devlin, oraz z hitu Netfliksa, "Bridgertonów", gdzie gra Penelope Featherington, arystokratkę i przyjaciółkę tytułowej rodziny. Teraz nazwisko aktorki jest już powszechnie znane i może ona liczyć na coraz ciekawsze role, nie mówiąc o pracy nad kolejnymi sezonami "Bridgertonów", jej droga do sukcesu wcale nie była łatwa. Mimo że na przestrzeni lat spotkała się z wieloma trudnościami, teraz jej historia może być inspirująca dla wielu, nie tylko dla aspirujących aktorek i aktorów!

Colin i Penelope będą razem? Aktorzy opowiadają o swoich postaciachZobacz więcej

Nicola Coughlan zaskakuje nie tylko różnorodnymi rolami na Netfliksie!

Jednak na karierze aktorskiej jej życie się nie kończy. 35-letnia aktorka zrobiła międzynarodową karierę stosunkowo późno, a wcześniej długo nie udawało jej się zdobyć żadnej większej roli. W pewnym momencie pracowała nawet u... optyka. Obecnie jest także autorką (niewystawionej co prawda) sztuki i komediowego podcastu. A to tylko kilka ciekawostek o jej życiu.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, najciekawsze fakty o Nicoli Coughlan!

Zobacz galerię

Wszystko, co powinniście wiedzieć o aktorach serialu. Wiek niektórych może was zaskoczyć! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×