"Bridgertonowie". Regé-Jean Page wystąpi w filmie braci Russo! Gwiazdor hitu Netfliksa zagra główną rolę

Regé-Jean Page jest jednym z najbardziej lubianych aktorów znanych z "Bridgertonów". Fani byli naprawdę zdruzgotani, kiedy ogłoszono, że Regé-Jean Page nie pojawi się w kolejnych odsłonach serii. Na szczęście będziemy mogli go oglądać w innych produkcjach!

Multimedia

Regé-Jean Page w nowym filmie

Regé-Jean Page, gwiazdor netfliksowych "Bridgertonów" zagra główną w rolę w nowym thrillerze, nad którym pracuje platforma. Film ma być utrzymany w klimacie heist-movie, czyli główną osią fabularną produkcji będzie napad. Pozwala to sądzić, że thrillerem będą zainteresowani również fani "Domu z papieru"!

Netflix opublikował nowy ranking seriali. Wybory widzów zaskakują!Zobacz więcej

Za reżyserię, a także pomysł na fabułę odpowiada Noah Hawley, twórca między innymi serialu "Fargo", natomiast producentami filmu zostali bracia Anthony i Joe Russo, którzy przyczynili się między innymi do ogromnego sukcesu trzeciej i czwartej części "Avengersów". Pozostałymi producentami thrillera zostali Angela Russo-Otstot, Mike Larocca, a także Hawley oraz Page. Na ten moment nie zostały podane żadne szczegóły dotyczące przewidywanej daty premiery, fabuły czy nawet tytułu filmu.

"Bridgertonowie" są dostępni na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×