"Bridgertonowie". Simon Basset pojawi się w 3. sezonie? Fani interpretują słowa aktora. Jego powrót nie jest niemożliwy?

Czy Simon Basset pojawi się w 3. sezonie? Fani "Bridgertonów" na to liczą! Regé-Jean Page, który wciela się w księcia Hastings, początkowo odrzucał możliwość powrotu do produkcji, jednak fani zinterpretowali jeden z jego wywiadów na swoją korzyść. Słowa aktora mogłyby sugerować, że jego udział w kolejnym sezonie nie jest niemożliwy!

Multimedia

Simon Basset pojawi się w 3. sezonie "Bridgertonów"?

Serial "Bridgertonowie" to jeden z największych sukcesów Netfliksa, a najnowsze dane ze strony top10 pokazały, że obydwa sezony są dwoma najliczniej oglądanymi serialami na Netfliksie, o czym pisaliśmy tutaj.

Dolly Parton uświetnia finał uwielbianej produkcji Netflix. "Wszystko się połączyło"Zobacz więcej

Pierwszy sezon serialu śledził losy Simona, księcia Hastings (Regé-Jean Page) i Daphne Bridgerton (Phoebe Dynevor), najstarszej córki potężnej rodziny, która wkracza na scenę towarzyską Londynu w epoce regencji. Akcja rozpoczyna się na dobre, gdy dziewczyną zaczyna się interesować zbuntowany i rozchwytywany książę, który jak wiadomo, po wielu zwrotach akcji staje się ostatecznym wybrankiem Daphne. Para była elektryzująca i kibicowali jej wszyscy widzowie, nic więc dziwnego, że mogli mieć nadzieję na jej powrót w drugim sezonie. Pomimo, iż już dawno było wiadomo o tym, że pierwsze skrzypce przejmie inna debiutantka i inny kawaler, fani mieli nadzieję, że Simon Basset pojawi się choćby na drugim planie. Jak wiadomo, w drugim sezonie aktor nie pojawił się w ani jednej scenie, co zostaje wytłumaczone w pierwszym odcinku przez jego małżonkę, Daphne, która mówi:

Zdajesz sobie sprawę, że zostawiłam swojego męża i dziecko w domu, żeby tu być?

Tęsknicie za Regé-Jean Pagem? Nowa produkcja Was usatysfakcjonujeZobacz więcej

"Bridgertonowie" - fani chcą powrotu postaci

To umotywowanie nieobecności jednego z najważniejszych bohaterów pierwszego sezonu nie zadowoliło fanów, wielu narzekało, że w drugim sezonie wyraźnie brakowało Simona Basseta. Aktor jednak pożegnał się z serialem już kilka miesięcy po premierze pierwszych odcinków pierwszego sezonu. Swoją decyzję wytłumaczył wówczas w rozmowie z serwisem "Variety" początkowymi planami związanymi z produkcją. Podobno zgodził się na udział w pierwszym sezonie, dlatego, że producenci zapowiedzieli mu, że serial nie będzie dłuższy. Jednak w późniejszym wywiadzie z "GQ", Regé-Jean Page wypowiedział się o swojej rezygnacji z udziału w "Bridgertonach" w mniej stanowczym tonie. W rozmowie o jego pożegnaniu się z serialem, aktor najpierw wzbraniał się przed odpowiedzią, mówiąc, że przecież i tak nie mógłby niczego zdradzić dziennikarzowi. Później jednak dodał:

Czy nie ma czegoś cudownego w byciu zaskakiwanym czymś, czego zupełnie nie oczekiwałeś?

Oczywiście, stwierdzenie to nie jest potwierdzeniem, że postać Simona Basseta powróci do "Bridgertonów" w 3. sezonie, jednak niektórzy fani odczytują jego słowa jako sugestię, że nie jest to niemożliwe. Niewątpliwie ogromny sukces serialu i niezadowolenie fanów z nieobecności księcia Hastings w kolejnych sezonach, może być dla aktora dobrą motywacją, żeby zmienić zdanie i dać się zaskoczyć nowej przygodzie z kontynuacją hitu Netfliksa.

"Bridgertonowie" są dostępni na Netfliksie!

Simone Ashley przyznaje, że nie jest jej łatwo w aktorskim świecieZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×