"Bridgertonowie" świątecznym hitem Netfliksa. 2. sezon skandalizującego serialu jest już pewny?

"Bridgertonowie" są świątecznym hitem Netfliksa. Czy 2. sezon błyskotliwego serialu jeszcze powstanie? Netflix sprawy na razie nie komentuje, ale są już pierwsze przecieki. Jakie są szanse na kontynuacje?

Multimedia

"Bridgertonowie" to romantyczny, skandalizujący i błyskotliwy serial inspirowany bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn. Nowa produkcja Netfliksa to portret kobiet i mężczyzn z londyńskich wyższych sfer pokazany z perspektywy wpływowej rodziny Bridgertonów. Widzowie zaglądają za kulisy ich życia pełnego bogactwa, seksu, bólu, zabawy oraz samotności.

"Bridgertonowie" zadebiutowali na Netflix 25 grudnia i szybko zaskarbili sobie sympatię widzów. W sobotę (26 grudnia) serial trafił na listę 10 najczęściej oglądanych produkcji serwisu. Nic dziwnego, że widzowie dopytują już o kontynuację historii Daphne Bridgerton.

Zbytnia poprawność polityczna w nowym serialu Netfliksa? Internauci krytykują dobór aktora do jednej z rólZobacz więcej

Serwis TVLine dowiedział się, że 2. sezon serialu "Bridgertonowie" jest już niemal pewny, choć Netflix wciąż oficjalnie nie odnowił produkcji. Spekuluje się, że prace na planie nowych odcinków mogą rozpocząć się już w marcu 2021 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×