"Brooklyn 9-9". Najlepszy serial komediowy wszechczasów powraca z nowym sezonem! Nowe odcinki już za kilka dni na Netfliksie

Pod niemal każdym postem Netfliksa w mediach społecznościowych pojawia się to samo pytanie: Kiedy nareszcie będzie dostępny 7. sezon "Brooklyn 9-9"? Platforma w końcu opublikowała odpowiedź. Zostało już tylko kilka dni oczekiwania!

Multimedia

"Brooklyn 9-9" - polska premiera 7. sezonu

"Brooklyn 9-9" to jeden z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat. Chociaż powstało już osiem sezonów produkcji, na ten moment polscy widzowie mogą oglądać zaledwie sześć z nich. Nic dziwnego, że niemal pod każdym postem opublikowanym przez Netflix w mediach społecznościowych pojawiają się pytania o to, kiedy na platformie udostępnione zostaną kolejne odcinki.

Wygląda na to, że oczekiwanie fanów nareszcie dobiega końca. Netflix oficjalnie ogłosił, że 7. sezon serialu "Brooklyn 9-9" będzie dostępny w serwisie już od 6 lutego!

Najpiękniejsze męskie przyjaźnie w serialach! Te relacje nieustannie wzruszająZobacz więcej

"Brooklyn 9-9" posiada pokaźne grono oddanych fanów, nic więc dziwnego, że szybko zaczęły pojawiać się głosy zachwytu związane z zapowiedzią wyczekiwanej premiery. Fani serialu zaczęli jednocześnie zwracać uwagę na fakt, że 7. sezon jest dostępny już od dawna w wielu europejskich krajach, co sprawia, że oczekiwaliby jednoczesnego pojawienia się na platformie dwóch ostatnich sezonów. Na ten moment nie zostały ogłoszone żadne oficjalne informacje dotyczące premiery 8. sezonu "Brooklyn 9-9" w Polsce.

Najfajniejsze dzieciaki z seriali. Nie sposób ich nie kochać!Zobacz więcej

Zdziecinniały detektyw, Jake Peralta (Andy Samberg), jest w czepku urodzony. Swoją, wydawać by się mogło, poważną pracę traktuje jak niewinną zabawę. Jego nonszalancki sposób rozwiązywania dochodzeń jest mu puszczany płazem, ponieważ może się pochwalić największą liczbą zamkniętych spraw. Jednak nowy kapitan, Ray Holt (Andre Braugher), chce wychować zdolnego detektywa na poważnego służbistę, a cały posterunek przekształcić we wzorową jednostkę organów ścigania.

Krążą plotki o 20 produkcjach koreańskich na Netfliksie w 2022! Co ma się pojawić?Zobacz więcej

"Brooklyn 9-9" to doskonały serial komediowy, który przedstawia pracę jednego z posterunków nowojorskiej policji. Chociaż bohaterów obserwujemy w dużej mierze w sytuacjach zawodowych, mamy okazję obserwować również, jak rozwijają się jako ludzie i tworzą coraz bliższe relacje między sobą. Mimo, że produkcja doskonale nadaje się do oglądania dla relaksu i pozbycia się napięcia, twórcy nie stronią od poważnych zagadnień, takich jak rasizm systemowy w Stanach Zjednoczonych czy molestowanie w miejscu pracy, szczególnie w późniejszych sezonach. Największą wartością serialu są wyjątkowe postaci, które podbiły serca widzów na całym świecie.

Zobacz galerię

Premiera 7. sezonu serialu "Brooklyn 9-9" już 6 lutego 2022 roku, wyłącznie na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×