"Budując marzenia". TVN Style pokaże, jak Anna Dereszowska buduje z partnerem i dziećmi agroturystykę na Mazurach

TVN Style przygotowuje nowy program. Zobaczymy w nim, jak aktorka Anna Dereszowska buduje z partnerem i dziećmi wymarzoną agroturystykę na Mazurach. Premiera formatu zaplanowana została na wiosnę.

Multimedia

Anna Dereszowska 7 stycznia 2021 skończyła 40 lat. Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że aktorka zdecydowała się diametralnie zmienić swoje życie i wyprowadzić się z Warszawy. Gwiazda postanowiła przeprowadzić się z partnerem i dziećmi na Mazury, gdzie chcą wybudować gospodarstwo agroturystyczne w miejscowość Ławki nieopodal Rynu. To, jak powstaje ich wymarzone lokum z dala od wielkomiejskiego szumu będzie można obserwować już wiosną na antenie TVN Style.

Wzruszona Anna Dereszowska zdradziła swoje plany. Widzowie TVN zobaczą, jak powstaje jej nowy dom!Zobacz więcej

Stacja w programie "Budując marzenia" chce pokazać, jak aktorka realizuje swój ambitny plan - od planowania budowy, na dekorowaniu kończąc.

To rodzinny projekt, bo robimy to z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszych dzieci. Robimy to z myślą, żeby tam mieszkać, żeby tam była nasza przestrzeń. Do tego przearanżowania życia zapraszamy państwa na antenie TVN Style. Pracujemy nad tym od prawie roku. Więc jakieś koncepcje już są, szukaliśmy inspiracji, przestrzeni. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem gruntu. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu – wyjaśniła w "Dzień Dobry TVN" aktorka.

Anna Dereszowska jest mamą 12-letniej Leny i 5-letniego Maksa. Aktorka przyznaje, że choć nadal pozostaje aktywna zawodowo, to pandemia dużo zmieniła w jej podejściu do życia. -Uświadomiłam sobie, że praca nie jest mi niezbędna w życiu. Dużo więcej czerpię radości z przebywania z dziećmi. Widzę po nich, jak się pięknie rozwijają. Jaka to dla nich radość, że mama jest w domu - dodała aktorka.

Będziecie oglądać "Budując marzenia" wiosną na antenie TVN Style?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN Online, xnews

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×