"Bullet Train". Easter eggs, czyli ukryte nawiązania do "Percy Jackson", "Tomek i przyjaciele" i wielu innych tytułów. Odniesień do uwielbianych produkcji nie brakuje!

"Bullet Train" to film, w którym sporo się dzieje. Brad Bitt i jego koledzy robią wszystko, żeby zaskoczyć i zaangażować widza. Historia grupy złodziei to szybka akcja. W humorystycznych dialogach twórcy produkcji ukryli sporo smaczków dla widzów. Scenariusz ma w sobie nawiązania do uwielbianych tytułów. Zobaczcie naszą galerię!

Multimedia

Nowa produkcja z Bradem Pittem

"Bullet Train" to nowy film, który w sierpniu pojawił się w kinach. Akcja skupia się na wydarzeniach, które mają miejsce w pędzącym pociągu. Oprócz osób podróżujących z Tokio do Morioki na pokładzie pociągu znalazła się grupa, która nie bardzo lubi się z prawem. Główny bohater to Biedronka, czyli przestępca, który zastanawia się nad zmianą swojego życia. Jego przemyślenia i związane z nimi pragnienie spokoju mogą jednak zostać całkowicie odrzucone na bok ze względu na nowe znajomości. On i inni zabójcy podążają za planem, który dostają od swoich przełożonych. Nikt z nich nie wie, jak bardzo łączą się ich zadania z innymi bohaterami tej historii, a także jakie role pełnią w całej tej szalonej układance. Jak będzie wyglądała sytuacja, kiedy znajdą się na końcowej stacji?

Prace nad prequelem "Outlander" właśnie się rozpoczęłyZobacz więcej

Easter eggs w "Bullet Train"

"Bullet Train" to przede wszystkim film pełen akcji i humoru, który ma poruszyć widza. Aby wykonać to zadanie, twórcy komedii zaangażowali wyjątkowych aktorów. W obsadzie występują między innymi Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Sandra Bullock. Każdy z artystów wykorzystał swoje umiejętności do tego, aby stworzyć kreację niepodobną do innego bohatera. Wielu widzów doceniło ich starania. To dlatego można znaleźć sporo pozytywnych opinii na temat "Bullet Train".

Szokująca metamorfoza gwiazdy "Gry o Tron"!Zobacz więcej

Uśmiech na twarzach części z widzów oprócz ciekawej obsady wywołały także liczne odwołania do innych znanych produkcji. Być może jesteście już po seansie "Bullet Train" i nie zauważyliście, że w wypowiedziach i działaniu postaci można znaleźć nawiązania do takich tytułów jak "Percy Jackson" czy "Tomek i przyjaciele".

Gdzie dokładnie je ukryto? Dowiecie się tego z naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×