Casting do nowego programu CANAL+ DISCOVERY

Jeżeli w Waszym życiu nie dzieje się nic ciekawego, a chcielibyście przeżyć ekstemalna przygodę, to mamy dla was świetną propozycję. Właśnie rusza casting do nowego programu CANAL+ DISCOVERY.

Multimedia

Organizowany przez ATM Grupa casting umożliwia każdemu, kto zakwalifikuje się do programu, przeżycie niezwykłej przygody i poznanie nieodkrytych zakątków Polski. Jeśli chcesz wyrwać się z codziennej rutyny i przeżyć niezwykłą przygodę, to zgłoś siebie lub swoich znajomych do programu. Czasami wystarczy tylko wyjść z pracy, wsiąść na rower, przejechać dwadzieścia kilometrów, zanurkować w opuszczonej kopalni, spędzić noc w szałasie na wyspie, a po przebudzeniu ugotować zupę z żołędzi. Przekonać się jak fascynujący może być każdy z nas i świat parę metrów od naszego domu. Poczuć na własnej skórze, jak kilkugodzinna przygoda pomoże oderwać się od codzienności i naładować baterie.

Do programu można zgłosić siebie, lub swoich znajomych. Wystarczy pobrać i wypełnić formularz ze stronyCASTING DO NOWEGO PROGRAMU CANAL + DISCOVERY, odpowiedzieć na kilka pytań, opisać krótko siebie i dołączyć dwa zdjęcia.

CANAL+ DISCOVERY łączy w sobie pozytywne emocje, niezwykłe przygody, prawdziwe historie ludzi z Polski i ze świata, których osobiste doświadczenia i osiągnięcia stanowią inspirację oraz poszerzają horyzonty widza. Zobaczymy tutaj starannie wyselekcjonowane dokumenty, filmy i programy – wszystko po to, aby w pełni oddać misję i wartości nowego kanału.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×