"Chilling Adventures of Sabrina". Roberto Aguirre-Sacasa chciał stworzyć 5. sezon i połączyć serial z "Riverdale". Jakie miał plany?

Roberto Aguirre-Sacasa miał pomysł na 5. sezon "Chilling Adventures of Sabrina". Niestety włodarze serwisu Netflix zdecydowali o zakończeniu produkcji po 4. sezonie. Co stracili widzowie? Twórca popularnych seriali młodzieżowych opowiedział o planie, którego już nie uda mu się zrealizować.

Multimedia

"Chilling Adventures of Sabrina" - 5. sezon mógł powstać! Co poszło nie tak?

W czwartek (9.07) informowaliśmy, że Netflix podjął już decyzję o zakończeniu serialu "Chilling Adventures of Sabrina" po czterech sezonach. Finałowa seria przygód nastoletniej czarownicy, jej rodziny i przyjaciół ma pojawić się w serwisie pod koniec 2020 roku.

Koniec historii nastoletniej czarownicy na Netflix! Kiedy premiera ostatniej części?Zobacz więcej

Informacja o skasowaniu "Chilling Adventures of Sabrina" rozczarowała wielu widzów. Zwłaszcza, że Roberto Aguirre-Sacasa zdradził już swój plan na 5. sezon, który nie powstanie. Twórca "Chilling Adventures of Sabrina" ujawnił, że piąta część historii o Sabrinie Spellman miała nosić tytuł "Witch War". To właśnie w tym sezonie miało dojść do crossovera "Chilling Adventures of Sabrina" z "Riverdale".

Jaki będzie finał historii nastoletniej czarownicy? Tego na razie nie wiadomo. Nie pozostaje nam na razie nic innego, jak czekać na premierę finałowych 8 odcinków "Chilling Adventures of Sabrina".

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

O serialu "Chilling Adventures of Sabrina":

Serial "Chilling Adventures of Sabrina" ukazuje początek przygód Sabriny, nastoletniej czarownicy, opowiadając mroczną historię o dojrzewaniu, w której horror miesza się z okultyzmem i – oczywiście – czarami. W części trzeciej Sabrina, zmaga się z konsekwencjami wstrząsających wydarzeń z części drugiej. Mimo, że udało jej się pokonać ojca, Lucyfera, Mroczny Pan pozostaje uwięziony w ciele jej ukochanego, Nicholasa Scratcha.

Sabrina nie może znieść myśli, że Nick dokonał tak ogromnego poświęcenia i cierpi katusze w ogniu piekielnym pod bacznym okiem Pani Szatan. Wspierana przez śmiertelnych przyjaciół, czyli drużynę „The Fright Club” (Harveya, Rosalind i Theo), Sabrina wyrusza z misją, by wyzwolić chłopaka od wiecznego potępienia i sprowadzić go wprost w swoje ramiona. Jednak nieobecność Mrocznego Pana zachwiała królestwem, a w obliczu braku następcy tronu Sabrina jest zmuszona przyjąć tytuł „Królowej” i stawić czoła Calibanowi, przystojnemu Księciu piekieł. W tym czasie w Greendale trwa tajemniczy karnawał, a wraz z nim nad Spellmanami i czarownicami zbierają się czarne chmury: pogańskie plemię próbuje wskrzesić starożytne źródło zła…

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×