"Chłopaki do wzięcia". Nie tylko Bandziorek się oświadczył w programie! Pokazujemy, którzy z uczestników jeszcze się zaręczyli. Czy są już po ślubie?

Choć wielu nie daje im większych szans, to okazuje się, że niektórym uczestnikom "Chłopaków do wzięcia" udaje się znaleźć upragnioną miłość. Części z nich udało się nawet zaręczyć! Pokazujemy, którzy bohaterowie zdecydowali się uklęknąć przed ukochaną w programie. Okazuje się, że przed Bandziorkiem paru z nich już to zrobiło. Czy są już po ślubie?

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

Stefan w końcu znalazł miłość! Gwiazda programu pochwaliła się swoją nową wybrankąZobacz więcej

Uczestnicy "Chłopaków do wzięcia", którzy się zaręczyli

Zdecydowanej większości bohaterów popularnego programu niestety nie udaje się znaleźć miłości. Od czasu do czasu pojawiają się jednak wyjątki, które udowadniają, że każdy zasługuje na miłość i ma szansę znaleźć swoją drugą połówkę. Większości "Chłopaków do wzięcia" nie wystarcza zwykły związek i chcą ze swoimi wybrankami wziąć ślub i założyć rodzinę. W programie nie brakuje przypadków, kiedy to jego uczestnicy decydowali się na przed kamerami poprosić swoją ukochaną o rękę! Najsłynniejszymi zaręczynami w historii programu bezsprzecznie były te, które zorganizował Bandziorek. Jednak przed nim kilku uczestników również zdecydowało się na oświadczyny! Jak to się skończyło? Czy wszystkie partnerki je przyjęły? Czy są już po ślubie?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądały najsłynniejsze zaręczyny w "Chłopakach do wzięcia"!

Zobacz galerię

Tak mieszkają Jaruś i jego żona Gosia! Pokazujemy, jak wygląda ich małżeńskie gniazdkoZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lili (gość)

    Każdy na szczęcie zasługuje wiec dobrze że i panowie znaleźli swoje miłości. Moja miłość mnie też się oświadczyła w Lesznie w tunelu aerodynamicznym jak byliśmy na wakacjach w wielkopolsce. Byłam w szoku ale jakoś wyjąkałam te TAK :)

    18.08.2022 11:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×