"Chłopaki do wzięcia" odcinki 283-288. Karina będzie miała nowego chłopaka, a Andelek zostanie gwiazdą disco polo? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Chłopaki do wzięcia" - w najnowszych odcinkach będzie się działo u uczestników słynnego programu Polsat Play. Andelek zostanie zaproszony do domu lokalnej gwiazdy disco polo, a Karinie wpadnie w oko chłopak, z którym już miała kiedyś do czynienia. Z kolei pan Henio pozna kobietę, która w końcu będzie odpowiadać jego wymaganiom. Co się jeszcze wydarzy?

Multimedia

"Chłopaki do wzięcia" - w każdą niedzielę o godz. 21:00 i 21:30 w Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny przedstawiający losy mężczyzn ze wsi i małych miasteczek, którzy nierzadko znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, przez co mają problemy ze znalezieniem upragnionej miłości. Program jest nadawany od 2012 roku na antenie kanału Polsat Play. "Chłopaki do wzięcia" doczekali się do tej pory 21 sezonów.

W najnowszej edycji możemy śledzić losy m.in.: Jarusia, Sebastiana "Jezusa", Roberta "Tancerza", Kariny i Stefana, Henia, Andelka, czy DJ Kaczora.

W kolejnych odcinkach "Chłopaków", lubujący się w piosenkach o dziewczynach i miłości Andelek, zostanie zaproszony do domu lokalnej gwiazdy disco polo. Czyżby Andrzej chciał spróbować swoich sił na muzycznej scenie?

Z kolei do Henia zadzwoni kobieta, która odpowiadałaby mu wiekiem i co najważniejsze, przyjechała do niego na gospodarstwo.

Karina natomiast chyba w końcu znajdzie to, czego tak bardzo szukała. Jej wybranek pomagał przy produkcji filmików na kanale Kariny i Stefana i póki co, współpraca układa się doskonale.

Streszczenia przyszłych odcinków "Chłopaków do wzięcia" publikujemy w galerii. Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Nowa "teściowa" Jarusia w ogniu krytyki fanów! Doprowadzi do rozpadu małżeństwa? "Biedny Jaruś"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Mad max (gość)

    To są typowi popaprańcy na czele z tą Kariną co wali się ze swoim popapranym bratem

    30.04.2022 12:39
  • 23 (gość)

    Dzeciw todzoecie whoek bo dxwcis

    29.04.2022 18:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×