"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" i Joanna Wielocha znowu są razem! Para zbiera pieniądze na remont domu matki Ryśka! Internauci alarmują: chcą to przepić!

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt by się tego nie spodziewał, ale bohaterowie programu "Chłopaki do wzięcia", czyli Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wielocha znowu są parą! W dodatku uruchomili w sieci zbiórkę pieniędzy...

Multimedia

Joanna Wielocha w lipcu ubiegłego roku miała swoje pięć minut. Właśnie wtedy sieć obiegły doniesienia, że kobieta nie tylko już nie ma nic wspólnego ze swoim toksycznym partnerem, Ryśkiem "Szczeną", ale zainwestowała w siebie i zamierza całkowicie zmienić wizerunek.

Jak widać, niestety niewiele z tego wyszło. Joanna Wielocha i "Szczena", który niedawno po raz kolejny opuścił zakład karny, znowu są parą, a w dodatku wspólnie mieszkają w zrujnowanym domu matki Ryśka.

Joanna Wielocha zmieniła się nie do poznania! Jak dzisiaj wygląda Asia - była narzeczona Ryszarda "Szczeny"?Zobacz więcej

Ten dom wyglądał tak przez wiele lat, ale dopiero teraz Ryszard dostrzegł potrzebę remontu, więc postanowił... uruchomić w sieci zbiórkę pieniędzy na remont domu swojej matki! Zbiórka nie cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony Internautów, a niektórzy z nich wprost alarmują: Rysiek i Aśka nie zrobią remontu, tylko przepiją te pieniądze! Inni zaznaczają, że Rysiek zamiast prosić o pieniądze w sieci, powinien wziąć się za uczciwą pracę. "Szczena" odpowiedział:

pewnie że warto pracuje cały czas od wyjścia ale to wszystko zbyt mało żeby remont zrobić

Jak myślicie, tym razem związek Ryśka "Szczeny" i Joanny Wielochy będzie szczęśliwy? Para będzie zgodnie żyć?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Djjdjdjjsiwiwi (gość)

    Dlaczego ja musze pracować zeby miec na remonty, auta, rachunki, odkładać na wszelki wypadek, a ci którzy tego nie robią i tak wszystko dostaną albo jakieś „plusy” pislamskie wzięte z moich podatków, albo zrzutki internautów :( w czym ja jestem gorszy

    02.06.2020 13:47
  • Ewa (gość)

    Oboje do pracy, na terapię. A pieniądze jeśli jakieś na remont, to wpłacić z konta firmie, która wyremontuje. Im nic do łapy, bo przebalują.

    30.05.2020 18:45
  • Ja (gość)

    Do roboty wez sie pijaku obiboku i nierobie bedziesz miał pieniądze na remont razem z ta swoja lejdi.Barany

    24.05.2020 09:27
  • Kita (gość)

    Szczena i cala ta jego Asia to jest beznadziejny przypadek jeden i drugi len i alkocholicy.Powinni isc na terapie i leczenie zamkniete moze by cos zrozumieli.Takim nie wolno pomagac!!

    23.05.2020 18:05
  • Syla (gość)

    Szczena też wziął udział w zorganizowanej przez siebie zbiórce i wpłacił.... 1 zł. Jeszcze pozwolił na udostępnienie wpłaconej przez siebie kwoty. Żenada.

    18.05.2020 11:51
  • Obserwator (gość)

    Do roboty się weźcie. Patologia. Dlaczego tak negatywną parę zapraszacie do programu?

    27.04.2020 17:09
  • Fan (gość)

    Bodzio chlopaku jak nie wstydzisz sie pokazywac z taka patologia. Jestes fajnym facetem po ci Ci ta para nierobów i pijusow odczep sie od tego towarzystwa. Szczena to ty powinienes pomoc swojej mamusi a nie prosisz ludzi. Wstyd

    23.04.2020 08:07
  • Fan (gość)

    Bodzio chlopaku jak nie wstydzisz sie pokazywac z taka patologia. Jestes fajnym facetem po ci Ci ta para nierobów i pijusow odczep sie od tego towarzystwa. Szczena to ty powinienes pomoc swojej mamusi a nie prosisz ludzi. Wstyd

    23.04.2020 08:06
  • Szczery (gość)

    Do dzieła ogarnij swoje życie, mama wiecznie żyć nie będzie 🤦‍♂️ mamie pomoż prostaku

    18.04.2020 23:51
  • Do roboty prostaku (gość)

    Jadles przez parę lat w kryminalne na na garnuszku panstwa , czyli podatnikow !!! Wez sie lajzo za robotę 1!!!!

    18.04.2020 23:47
  • Do roboty prostaku (gość)

    Ok

    18.04.2020 23:44
  • Do roboty prostaku (gość)

    Do roboty prostaku

    18.04.2020 23:44
  • Basia (gość)

    Do roboty lenie, pasożyty. Dotyczy to też matki i jej konkubenta. Tylko głupi da jakiś grosz.

    18.04.2020 17:15
  • irka (gość)

    do roboty niech się wezmą prózniacy.

    16.04.2020 13:04
  • okropni (gość)

    Są bezczelni.To sa nieroby, żyjący na koszt społeczeństwa.

    16.04.2020 11:11
  • Znając życie (gość)

    Nic z tego nie będzie,lekkoduchy nic sobą nie przedstawiające

    15.04.2020 13:33
  • Jasss (gość)

    Chyba nie planują się rozmnożyć???

    15.04.2020 13:24
  • Luzik (gość)

    Przede wszystkim do pracy.. Takie realia niestety..

    15.04.2020 13:10
  • Richie (gość)

    Ten dom z biegającymi karaluchami nadaje się tylko do zgarnięcia spychaczem. Patologia jest cwana dajcie bo robić się nie chce!!!

    15.04.2020 11:29
  • Cypisek (gość)

    Szczęka mi opadła, to! Miłość :-* Kochani moi, trzymam za Was mocno kciuki :-* Ten dom nie może się zawalic, tak jak całe Wasze życie. Kochajcie się, szanujcie i bądźcie dla siebie dobrzy :-* Wierze w Was mocno, razem damy rade. (jestem zaproszony, na parapetówkę?).

    15.04.2020 10:27
NowszeStarsze