"Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" i Joanna Wielocha znowu są razem! Para zbiera pieniądze na remont domu matki Ryśka! Internauci alarmują: chcą to przepić!

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt by się tego nie spodziewał, ale bohaterowie programu "Chłopaki do wzięcia", czyli Ryszard "Szczena" Dąbrowski i Joanna Wielocha znowu są parą! W dodatku uruchomili w sieci zbiórkę pieniędzy...

Multimedia

Joanna Wielocha w lipcu ubiegłego roku miała swoje pięć minut. Właśnie wtedy sieć obiegły doniesienia, że kobieta nie tylko już nie ma nic wspólnego ze swoim toksycznym partnerem, Ryśkiem "Szczeną", ale zainwestowała w siebie i zamierza całkowicie zmienić wizerunek.

Jak widać, niestety niewiele z tego wyszło. Joanna Wielocha i "Szczena", który niedawno po raz kolejny opuścił zakład karny, znowu są parą, a w dodatku wspólnie mieszkają w zrujnowanym domu matki Ryśka.

Joanna Wielocha zmieniła się nie do poznania! Jak dzisiaj wygląda Asia - była narzeczona Ryszarda "Szczeny"?Zobacz więcej

Ten dom wyglądał tak przez wiele lat, ale dopiero teraz Ryszard dostrzegł potrzebę remontu, więc postanowił... uruchomić w sieci zbiórkę pieniędzy na remont domu swojej matki! Zbiórka nie cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony Internautów, a niektórzy z nich wprost alarmują: Rysiek i Aśka nie zrobią remontu, tylko przepiją te pieniądze! Inni zaznaczają, że Rysiek zamiast prosić o pieniądze w sieci, powinien wziąć się za uczciwą pracę. "Szczena" odpowiedział:

pewnie że warto pracuje cały czas od wyjścia ale to wszystko zbyt mało żeby remont zrobić

Jak myślicie, tym razem związek Ryśka "Szczeny" i Joanny Wielochy będzie szczęśliwy? Para będzie zgodnie żyć?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Seniorka (gość)

    Może niech oboje wezmą się do pracy a organizują zbiórki. Babcia im dziecka napewno przypilnuje. Ludzie będą wpłacać a oni oboje będą balować. Szkoda tylko tego dziecka.

    20.02.2021 10:32
  • To ja (gość)

    Może do jakiej prywatnej firmy się zatrudnij Rysiu, pomalenku nie od razu Kraków zbudowano, może trochę zaliczki w pracy a resztę wystarczy porządnie posprzątać, ogarnąć to co jest, ludzie tyle rzeczy oddają np meble itp, więc może warto się rozejrzeć na początek, życzę powodzenia ,aby stworzyć prawdziwą rodzinę trzeba dać z siebie wszystko, życzę wam powodzenia ,oby to nie poszło na marne , bo szkoda dziecka

    15.02.2021 15:30
  • Pan Nikt (gość)

    Patole do roboty !!!!

    15.02.2021 12:16
  • Eve (gość)

    Biedne dziecko..

    15.02.2021 09:12
  • Zosia (gość)

    Kochani, oni się pogubili, ja jestem za tym by im pomóc, dać im szansę i nadzorowac ich zmagania, nie wiemy co nas czeka, a dobro zawsze wraca. Tak ja też brałam kredyty, ale oni nie mają szans sami stanąc na nogi. Pomóżmy im.💓

    15.02.2021 08:49
  • Lola (gość)

    Do roboty pijaki bezwstydni zebrać ? Patologia brudasy fe

    14.02.2021 19:19
  • Ewa (gość)

    Pozdrowienia dla Pani Tereni mamy Szczeny,a Ty Rysiek do roboty sięzabierz , a nie zebrania Ci się zachciało.

    13.02.2021 11:24
  • John Wayne (gość)

    Zbierać to można sobie na operację dziecka, które jest chore, a operacja kosztuje 100.000 zł i choroba zaskakuje, przychodzi niespodziewanie. Ale zdrowy facet, który ma dwie ręce, dwie nogi i robi zbiórkę na remont swojego domu to wstyd i patologia!

    28.01.2021 07:54
  • Beata Piotrowska (gość)

    Ryszardzie trzeba zakazać rękawy i brać się do roboty a nie żebra od ludzi kasę a po za tym niech ta twoja psełdo partnerka też się bierze do roboty a nie lansuje na gwiazdę.Ja nie rozumiem tylko jednego tego że chcesz brać pieniądze od ludzi niby to na remont domu mamy czy Ci nie jest wstyd.Jesteście młodymi ludźmi więc do roboty a nie mówicie że dla Was to pracy niema.

    25.01.2021 07:03
  • Semi (gość)

    Aśka już próbowała sił w pracy jednej z warszawskich biedronek.... Więcej jej nie było niż była więc niech nie gada ze nikt nie chce zatrudnić. Po prostu lenistwo.

    10.10.2020 18:09
  • polak z małej litery (gość)

    Piepr....ne nieroby patologia obiboki darmozjady nieuki niedomyte kiedy na was patrzę przypominają mi się gułagi tam wasze miejsce zamknąć zagonić do roboty i nie pozwolić się rozmnażać

    17.09.2020 10:32
  • Radek (gość)

    Alkoholik przechla wszystko a Rysiek niestety nim jest i nie ma zamiaru nic z tym zrobić. Spróbowałby chociaż Esperal.

    22.08.2020 18:17
  • pan (gość)

    do roboty do roboty !!!!!

    15.08.2020 18:55
  • Robert (gość)

    Witam Ryszard poznaliśmy się w Śremie znajdziesz mnie na fb odezwij się

    07.08.2020 00:32
  • Uczciwa (gość)

    Zresztą oboje pracowali w telewizji więc nie trzeba było myśleć o piciu i głupotach tylko o remoncie

    24.07.2020 20:37
  • Uczciwa (gość)

    Rysiek i Aśka za robotę nie za żebranie grosza bym nie dała Ja z mężem sama kredyt brałam i teraz muszę spłacać nie bawiłam się w PAN DA takie życie trzeba ciężko charować żeby coś osiągnąć i to docenić !!!!!!!!!!!!!!!

    24.07.2020 20:33
  • Djjdjdjjsiwiwi (gość)

    Dlaczego ja musze pracować zeby miec na remonty, auta, rachunki, odkładać na wszelki wypadek, a ci którzy tego nie robią i tak wszystko dostaną albo jakieś „plusy” pislamskie wzięte z moich podatków, albo zrzutki internautów :( w czym ja jestem gorszy

    02.06.2020 13:47
  • Ewa (gość)

    Oboje do pracy, na terapię. A pieniądze jeśli jakieś na remont, to wpłacić z konta firmie, która wyremontuje. Im nic do łapy, bo przebalują.

    30.05.2020 18:45
  • Ja (gość)

    Do roboty wez sie pijaku obiboku i nierobie bedziesz miał pieniądze na remont razem z ta swoja lejdi.Barany

    24.05.2020 09:27
  • Kita (gość)

    Szczena i cala ta jego Asia to jest beznadziejny przypadek jeden i drugi len i alkocholicy.Powinni isc na terapie i leczenie zamkniete moze by cos zrozumieli.Takim nie wolno pomagac!!

    23.05.2020 18:05
NowszeStarsze