Co obejrzeć w święta wielkanocne? Sprawdź program tv na Wielkanoc 2014!

Sprawdź, co warto obejrzeć w tv w nadchodzące święta wielkanocne.

Multimedia

Wielki Piątek - 18 kwietnia 2014!

W Wielki Piątek TVP tradycyjnie pokaże transmisję Drogi Krzyżowej w rzymskim Koloseum z udziałem papieża Franciszka. Ponad to na większości stacji coś dla siebie znajdą najmłodsi, jak i dorośli.

TVP 1

 • Odlot, godz. 17:40 Emerytowany sprzedawca balonów przyczepia do komina domu napełnione helem balony i wyrusza w podróż. Podniecony wyprawą odkrywa, że na pokładzie jego latającego domu znajduje się ośmioletni skaut.

 • Droga krzyżowa z Watykanu, godz. 20:55 Droga krzyżowa z udziałem papieża Franciszka. Nabożeństwo tradycyjnie odbędzie się w ruinach rzymskiego Koloseum niedaleko Watykanu.

TVP 2

 • Jan Paweł II, godz. 13:50 Przed II wojną światową Karol Wojtyła fascynował się teatrem, filozofią, sportem i religią. Miał wielu przyjaciół. Po wybuchu wojny postanowił zostać księdzem.

 • Oszukana, godz. 20:40 USA, rok 1928. Po pięciu miesiącach od zaginięcia 9-latka policjanci w blasku fleszy przyprowadzają chłopca matce. Kobieta zabiera go do domu, chociaż to nie jest jej syn, i podejmuje dochodzenie.

POLSAT

 • Spadkobiercy, godz. 20:05 Wzięty prawnik z Hawajów musi przejąć opiekę nad zbuntowaną nastoletnią Alex i młodszą Scottie. Mężczyzna dowiaduje się o długoletnim romansie umierającej żony.

TVN

 • Shrek II, godz. 20:00 Shrek i jego żona, księżniczka z królestwa Zasiedmiogórogrodu, otrzymują zaproszenie od rodziców panny młodej. Teściowie pragną poznać męża i wybawiciela córki, nie wiedzą jednak, że jest nim ogr.

 • Spider Man III, godz. 22:35 Na Ziemi pojawia się pochodzący z kosmosu symbiont. W wyniku fuzji Spider-Man staje się arogancki. Od tej chwili, oprócz walki z największymi wrogami, bohatera czeka trudny pojedynek z samym sobą.

POLSAT FILM

- Czarny łabędź, godz. 21:00 Doprowadzona do granic wytrzymałości psychicznej i fizycznej Nina zatraca granice pomiędzy fikcją a rzeczywistością. Jej obsesje wymykają się spod kontroli, przenosząc ją w świat koszmarnych wizji.

CANAL+ FILM 2

 • Anna Karenina, godz. 20:30 Rok 1874, carska Rosja. Anna, żona wysokiego urzędnika państwowego Karenina, poznaje przystojnego oficera kawalerii. Kobieta nie może przestać o nim myśleć. Ich romans wstrząsa petersburską socjetą.

Wielka Sobota - 19 kwietnia 2014

Wielka Sobota będzie dniem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie dokumentów, filmów, przy których dobrze będzie się bawić cała rodzina, oraz wiele programów rozrywkowych.

TVP 1

 • Panda. godz. 11:20 12-letni Lu zaprzyjaźnia się z małą pandą, która zagubiła się w lesie. Kiedy zwierzęciu grozi niebezpieczeństwo, chłopiec musi zdecydować, co jest dla przyjaciela najważniejsze.

- Wybuchowa para, godz. 21:30 Tajny agent Roy Miller czeka na samolot do Bostonu. Na lotnisku wpada mu w oko atrakcyjna blondynka June Havens. Oficer FBI śledzi każdy ruch Millera i jasnowłosej kobiety.

TVP 2

 • The Voice of Poland, godz. 20:05 Widowisko muzyczne, podczas którego trenerzy: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Marysia Sadowska oraz Tomson i Baron z Afromental, szukają najlepszego głosu w Polsce.

 • Plan doskonały, godz. 22:10 Do oddziału banku na Wall Street dostają się czterej uzbrojeni ludzie. Terroryzują klientów i pracowników. Wkrótce pojawiają się podejrzenia, że bank skrywa coś ważniejszego niż pieniądze.

POLSAT

 • Supertata, godz. 15:25 Sonny Koufax mimo trzydziestki na karku nadal zachowuje się jak nastolatek. Pewnego dnia do drzwi jego mieszkania puka pięcioletni chłopczyk, który podaje się za syna współlokatora Koufaksa, Kevina.

 • Pan Popper i jego pingwiny, godz. 20:00 Odnoszący sukcesy biznesmen Popper jest skupiony przede wszystkim na robieniu kariery. Wkrótce wszystko w jego życiu zmienia się za sprawą sześciu pingwinów.

 • Twoja twarz brzmi znajomo, godz. 22:10 Program, w którym światowe przeboje są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Artyści muszą precyzyjnie zaśpiewać przebój, ?przeistoczyć się? w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju.

TVN

 • X-Factor, godz. 20:00 X Factor to widowisko muzyczne, które szuka talentów wokalnych. Koncerty emitowane będą na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zadecydują, kto zwycięży.

 • Uwierz w ducha, godz. 21:50 Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej żonie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ją ostrzec.

TVN 7

 • Quo vadis, godz. 11:15 Winicjusz zakochuje się w Ligii. Sprowadza ją na dwór cezara. Dziewczyna jednak ucieka i ukrywa się wśród chrześcijan. Tymczasem umiera córka Nerona. Poppea oskarża chrześcijankę Ligię o czary.

 • Ptaszek na uwięzi, godz. 21:15 Rick Jarmin jest uczestnikiem programu ochrony świadków. Kłopoty zaczynają się, gdy przypadkowo spotyka byłą dziewczynę. Na trop Ricka wpada pałający żądzą zemsty gangster.

TV 4

 • Dzień, w którym ziemia zamrła, godz. 20:00 Ziemię opanowali przybysze z kosmosu, którzy postawili mieszkańcom ultimatum: jeśli nie wykażą, że ludzkie życie ma wartość, planeta zostanie zniszczona.

HBO

- Operacja Argo, godz. 20:00 Rok 1979. Tony Mendez - oficer CIA wyspecjalizowany w ewakuacji ludzi z wrogich terytoriów, stara się pomóc amerykańskim dyplomatom w ucieczce z ogarniętego rewolucyjnymi zamieszkami Iranu.

POLSAT FILM

 • Braveheart - Waleczne Serce, godz. 21:00 Schyłek XIII w. Po śmierci króla Szkocji władzę w kraju przejmuje angielski monarcha Edward I. William Wallace, chcąc zapewnić Szkocji niezależność, zostaje przywódcą powstania przeciw tyranii.

Wielkanoc - 20 kwietnia 2014

TVP 1

TVP 2

- Nawiedzony dwór, godz. 14:40 Jim, agent nieruchomości, postanawia wykorzystać podróż służbową do wystawionej na sprzedaż posesji i zabrać ze sobą żonę i dzieci. Rodzina trafia do dworu, gdzie pełno jest duchów i dziwnych zjawisk.

 • Pan Wołodyjowski, godz. 18:40 Zagłoba doprowadza do tego, że Michał Wołodyjowski opuszcza klasztor. Na leśnej drodze spotykają siostrę Michała, która ma pod opieką dwie panny - Krzysię i Basię.

 • Książę Persji: Piaski czasu, godz. 21:10 Dastan jest synem króla Persji Szaramana. Gdy jego ojciec ginie, on zostaje oskarżony o popełnienie morderstwa. Z pomocą księżniczki Taminy ucieka, by wyjaśnić śmierć ojca i oczyścić swoje imię.

TVN

 • Kamień życzeń, godz. 11:05 W firmie pana Blacka powstaje tajemnicza Czarna Skrzynia - uniwersalne urządzenie, które ma służyć do wszystkiego. Tymczasem Toe znajduje Tęczowy Kamień - przedmiot, który spełnia wszystkie życzenia.

 • Lekarze, godz. 20:00 Michał postanawia odsunąć ojca od operacji. Gustaw i Krystyna zamierzają przejąć opiekę nad Kubą. Jivan ma kłopoty z prowadzeniem samochodu. Iza chce zajść w ciążę. Basia dobrze radzi sobie w pracy.

 • Project Runway, godz. 21:00 Celem programu jest wyłonienie spośród trzynastu zdolnych projektantów osoby mającej największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków uczestnicy otrzymają zadanie do wykonania.

POLSAT

- Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna, godz. 20:00 Percy Jackson, dyslektyk z zespołem ADHD, dowiaduje się, że jest synem Posejdona. Chłopak wyrusza do obozu, w którym półbogowie próbują zapanować nad swoimi nadprzyrodzonymi mocami.

TV 4

- Goście w Ameryce, godz. 17:15 Thibault, średniowieczny rycerz, oraz jego giermek, André, przenieśli się w czasie. Obaj obudzili się w XX wieku w chicagowskim muzeum, na wystawie poświęconej francuskiej sztuce średniowiecznej.

 • Zakazane królestwo, godz. 20:00 Nastoletni wielbiciel filmów kung-fu w magiczny sposób przenosi się do starożytnych Chin, gdzie poznaje tajniki wschodnich sztuk walki i wyrusza na pomoc legendarnemu królowi małp.

POLSAT NEWS

 • Nie lękajcie się... - Jan Paweł II, godz. 20:00 Próba pokazania osobowości Jana Pawła II przez pryzmat jego pielgrzymek do kraju. Autorzy cyklu przypominają słowa Ojca Świętego i ich odbiór wśród wiernych.

NATIONAL GEOGRAPHIC

 • Jezus: historia chrześcijaństwa, godz. 8:55 Doktor Michael Scott przybliża okoliczności narodzin religii chrześcijańskiej oraz opowiada historię dwóch mesjaszy.

Poniedziałek wielkanocny - 21 kwietnia 2014

TVP 1

 • Karol - papież, który został człowiekiem, godz. 20:20 Druga część opowieści o losach Karola Wojtyły jest próbą przedstawienia pontyfikatu Jana Pawła II na tle wydarzeń i przemian historycznych ostatnich dziesięcioleci.

TVP 2

 • Wyjście awaryjne, godz. 12:15 Kolędowa, energiczna naczelnik gminy, wpada w panikę, gdy dowiaduje się, że jej córka, panna, spodziewa się dziecka. Obawiając się skandalu, wpada na pomysł kupna narzeczonego z opłaconym rozwodem.

TVN

- Allan Quatermain i zaginoone miasto złota, godz. 9:15 Allan Quatermain, awanturnik i poszukiwacz przygód, wyrusza w podróż wraz z narzeczoną Jesse. Celem wyprawy jest odnalezienie brata Allana, który zaginął podczas poszukiwań legendarnego miasta złota.

 • Wpuszczony w kanał, godz. 11:30 Gnieżdżąca się w apartamencie w Kingston mysz Roddy, usiłując pozbyć się nieproszonego gościa, zostaje spuszczona do kanalizacji. W ten sposób trafia do podziemnej metropolii.

 • Miś Yogi, godz. 15:10 Yogi i Bubu mieszkają w stuletnim parku Jellystone. Pewnego dnia okazuje się, że władze zastanawiają się nad zamknięciem parku. Misie nie wahają się przed niczym, aby uchronić dom przed likwidacją.

 • Super 8, godz. 20:00 Ohio, rok 1979. Grupa nastolatków rejestruje katastrofę kolejową kamerą Super 8. Niebawem wojsko wkracza do miasteczka z powodu rosnącej liczby niedających się racjonalnie wytłumaczyć incydentów.

 • Medium, godz. 22:20 Trzy krzyżujące się opowieści o ludziach z różnych stron świata, których łączy wspólne pragnienie - chcą dowiedzieć się, czy istnieje życie po śmierci.

POLSAT

 • Rzeczpospolita babska, godz. 14:55 Rok 1945. Zabawne perypetie grupy zdemobilizowanych dziewcząt, które postanawiają wspólnie zagospodarować opuszczony majątek. Śluby panieńskie mają chronić je przed dziarskimi sąsiadami.

 • Sztos II, godz. 20:05 Rok 1981. Pokątnie handlujący obcymi walutami hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek trafiają w ręce milicji. Z tarapatów ratuje ich oficer SB, który ma względem nich własne plany.

 • Kolekcjoner kości, godz. 22:15 Sparaliżowany policjant prosi znajomego lekarza, by pomógł mu popełnić samobójstwo. Jego stosunek do życia zmienia się jednak, gdy dowiaduje się o serii porwań i okrutnych morderstw.

TVN 7

 • Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, godz. 20:00 Opowieść o człowieku, który rodzi się jako starzec, a wraz z upływem czasu młodnieje. Gdy bohater poznaje kobietę swego życia, proces niebywałej przemiany prowadzi do rozpadu związku.

TVP KULTURA

 • Co nas kręci, co nas podnieca, godz. 13:25 Emerytowany profesor fizyki żyje samotnie, od kiedy opuściła go żona. W monotonnym życiu mizantropa dochodzi do nieoczekiwanego wstrząsu, gdy pod drzwiami jego mieszkania staje dziewczyna.

 • Artysta, godz. 20:20 Hollywood, rok 1927. Amerykański gwiazdor kina niemego ignoruje fakt pojawienia się dźwięku w filmach. Popularność artysty gaśnie. Autorskie dzieło ma być szansą powrotu na wielki ekran.

CANAL+

 • Być jak Kazimierz Deyna, godz. 21:00 Rok 1977. Stefan nadaje synowi imię na cześć genialnego strzelca Kazimierza Deyny. Nastoletni Kazik trenuje piłkę nożną, ale nie odnosi sukcesów w futbolu. Postanawia znaleźć w życiu własny cel.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×