"Comedy Club". Czesław Mozil w 4. sezonie stand-upu Comedy Central! Czym nas zaskoczy?

Polski stand-up ma się coraz lepiej, a najlepszym tego przykładem jest czwarty już sezon „Comedy Club”! W najnowszej odsłonie programu zobaczymy nie tylko znane już twarze polskiej sceny stand-upowej m.in. Tomasza Jachimka czy Wiolę Walaszczyk, ale będziemy również świadkami zaskakującego debiutu… Czesława Mozila! W roli prowadzącego wystąpi Michał Pałubski.

Multimedia

"Comedy Club" - premiera 4. sezonu w poniedziałek, 18.11.2019 o godz. 22:00 w Comedy Central! - sprawdź program tv

Comedy Club z sezonu na sezon przyciąga nie tylko nowych widzów, ale i nowych artystów! W czwartej odsłonie programu poza znanymi już "wyjadaczami" stand-upu zobaczymy też młode nadzieje "one man show". W programie wystąpią również m.in. Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Wiolka Walaszczyk, Jacek Stramik, Juliusz Sipika, Paulina Potocka, Jasiek Borkowski czy Cezary Ponteffski.

Serial z Showmax wraca do telewizji! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Niemałym zdziwieniem dla widzów będzie występ Czesława Mozila, który tym razem śpiewać nie ma zamiaru, choć wystąpi w chórze oklasków i śmiechu widowni. W roli gospodarza programu zadebiutuje natomiast Michał Pałubski. Aktor, artysta kabaretowy i stand-uper, który swój wyjątkowy komediowy talent udowodnił m. in. w poprzednich sezonach programu.

Instruktorzy o mocnych i słabych stronach Edyty Górniak. Zda egzamin na prawo jazdy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×