"Criminal". Data premiery jest już znana! Kiedy zobaczymy międzynarodowy kryminał od Netfliksa?

"Criminal" to jedna z najgorętszych tegorocznych premier Netfliksa! Międzynarodowa produkcja będzie miała premierę już we wrześniu! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Netflix pracuje nad nowym międzynarodowym serialem kryminalnym. "Criminal" to brytyjsko-francusko-niemiecko-hiszpańska produkcja, która chce pokazać nieco inne podejście do gatunku, niż te, które mogliśmy oglądać dotychczas.

Olivia Colman w roli królowej Elżbiety II w zapowiedzi nowych odcinków!Zobacz więcej

Serial ten bowiem nie pokaże widzom całości śledztwa. W centrum będą natomiast przesłuchania. Twórcy skupią się natomiast na grze psychologicznej, która toczy się pomiędzy śledczym a podejrzanym. W każdym z odcinków obserwować będziemy zupełnie inną sprawę i wysłuchamy zeznań innych osób.

"Criminal" - obsada:

Każdy z krajów biorących udział w projekcie wytypował do obsady po trzech aktorów, którzy wcielą się w rolę śledczych. W obsadzie brytyjskiej znaleźli się Nicholas Pinnock, Katherine Kelly oraz Lee Ingleby, we francuskiej Margot Bancilhon, Laurent Lucas oraz Stéphane Jobert, w niemieckiej Eva Meckbach, Sylvester Groth i Florence Kasumba, a w hiszpańskiej odsłonie głównej obsady znaleźli się Jorge Bosch, José Ángel Egido oraz Nuria Mencía.

Poza tym w rolach epizodycznych obsadzeni zostaną także inni aktorzy, wśród których znalazły się takie gwiazdy jak David Tennant ("The Who", "Broadchurch", "Harry Potter"), Peter Kurth ("Babylon Berlin"), Christian Berkel ("Bękarty wojny", "Walkiria") i Hayley Atwell ("Kapitan Ameryka", "Krzysiu, gdzie jesteś?", "Agentka Carter", "Czarne lustro").

Młody Geralt w serialu? Zobaczymy, jak wyglądało dzieciństwo łowcy potworów?Zobacz więcej

"Criminal" - data premiery

Nowy serial ma pojawić się na platformie Netflix już 20 września. Tego dnia do serwisu trafią od razu wszystkie odcinki. Będzie ich dwanaście.

Zobacz galerię

"Criminal" sezon 1. - prezentacja obsady:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×