"Cud życia – Koncert Wielkanocny". Tomasz Kammel powitał Jacka Kurskiego i jego żonę podczas koncertu Andrei Bocellego "W pierwszym rzędzie siedzi cud życia"

W święta Wielkanocne Telewizja Polska pokazała koncert zatytułowany "Cud życia Koncert Wielkanocny", w którym wystąpił światowej sławy tenor, Andrea Bocelli. Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel. Gospodarz koncertu powitał Jacka Kurskiego i jego żonę Joannę, którzy pod koniec marca zostali rodzicami. To nie spodobało się niektórym widzom.

Multimedia

"Cud życia – Koncert Wielkanocny" Tomasz Kammel powitał Jacka Kurskiego i jego żonę

Miłośnicy talentu Andrei Bocellego w święta na antenie telewizyjnej Jedynki mogli obejrzeć wyjątkowy koncert w którym Andrea Bocelli wykonał utwory z najnowszej płyty "Believe", z treściami niosącymi pokrzepienie i nadzieję w czasach pandemii. W wydarzeniu, które zostało zarejestrowane nieco wcześniej, uczestniczył prezes TVP Jacek Kurski oraz jego żona Joanna, która 25 marca urodziła córkę - Annę Klarę Teodorę.

Jacek Kurski po raz czwarty został ojcem! Jego córka jest już na świecie! Jak ma na imię?Zobacz więcej

Fakt ten postanowił odnotować na scenie prowadzący koncertu, Tomasz Kammel, który powitał parę tymi słowami:

Bocelli zatytułował swój koncert "cud życia". I to bardzo pięknie wpisuje się w ducha świąt Wielkiej Nocy, ale nie tylko. Wpisuje się również w to, co widzę na sali, bo cud życia jest choćby w pierwszym rzędzie. A wraz z cudem jego rodzice - Joanna i Jacek Kurscy - powiedział.

Reakcja internautów była natychmiastowa. W sieci wylała się lawina krytycznych komentarzy pod adresem Tomasza Kammela.

Byłam zniesmaczona tą wypowiedzią, obrzydliwe takie wazeliniarstwo

Panie Kammel myślałam, że ma pan więcej wyczucia w swoich słowach. Czy aż tak nisko nisko musiał pan upaść żeby podlizać się Kruskiemu...

Głos w sprawie zabrał nawet europoseł Bartosz Arłukowicz.

Tomasz Kammel gra w orkiestrze. Kurskiego. Jakież to czerstwe. Drewniane. Nieprawdziwe. Czysta komuna opakowana w błyskające świecidełka. Miliardy złotych w rękach tych ludzi - napisał na Twitterze Bartosz Arłukowicz.

A co Wy o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Loko (gość)

    Kamel rozpedz się pozadnie głowa do przodu i w mur ,może wazelina dupa wypłynie.

    11.04.2021 21:52
  • Mmagi (gość)

    LizaniE wora było?

    11.04.2021 20:07
  • miśkolabor (gość)

    Tomaszu Wielbłądzie, masz coś brązowego na ustach.

    09.04.2021 17:17
  • Do wszystkich (gość)

    Komentarz Kamela na tym koncercie był tak potrzebny jak świni siodło.W a z e l i n a

    09.04.2021 03:02
  • Jarosław Prezes (gość)

    Je☆ać kurskiego i kamela

    08.04.2021 20:33
  • Gość (gość)

    P.Heleno jak Pani się nie zna i ma słuch do bani to.proszę się tak nie wypowiadać. P.Boccelli jak również p.Krawczyk to śą znane postacie w świecie muzyki.

    08.04.2021 19:06
  • Beata (gość)

    Helena z 07.04 Po twoim komentarzu widac, ze dla ciebie Zenek to wielki talent .

    08.04.2021 09:47
  • Emilka (gość)

    Polaczki to takie łajzy zawistne. Pozdrowił ze sceny to niektórzy już wymiotują publicznie. Dno tacy "wodzowie". Najwidoczniej mają nędzne życie i próbują się dowartościować plując na kogo się da lub nie da. Żałosna dzicz - tak samo jak co pseudo- dziennikarze nieumiejący pisać artykułów o ważnych sprawach. Miernoty.

    08.04.2021 07:46
  • Anna (gość)

    Nic sie nir stalo,zr Tomasz powiedzial ParAWDE

    08.04.2021 05:21
  • Ja doAlki (gość)

    Twoją idolką na pewno jest Marta. Pocałuj Tomka w brązowy punkcik, bo na nic nie zasługujesz

    07.04.2021 21:45
  • Majka do Oko (gość)

    Jesteś nikim jak krytykujesz drugą osobę. Tomek jest wspaniały. Co ty masz do niego. Spójrz na swoją rodzinę 😂

    07.04.2021 21:41
  • Majka do Mimo (gość)

    A ty śmierdzący dupek zazdrośnik

    07.04.2021 21:37
  • Majka do Mimo (gość)

    A ty śmierdzący dupek zazdrośnik

    07.04.2021 21:37
  • Mirmo (gość)

    Kurski zwykły łoszust a Kamel dupoliz

    07.04.2021 21:36
  • Bożena (gość)

    Helena z 7.04 godz 8.29 jesteś beznadziejna

    07.04.2021 21:07
  • Eliza (gość)

    Czy na wszystkich musicie pluć.Zawsze Wam się nic nie podoba.To Wy macie problemy z poczuciem własnej wartości.Proponuje ,zastanówcie się nad sobą,bo z Wami jest coś nie tak.Pozdrawiam.

    07.04.2021 20:53
  • Barbara (gość)

    Mnie nie zszokował, czy nawet zdziwił ten komentarz T.Kamela, mnie zszokował strój P.Kurskiej na tej gali, po prostu brzydactwo, bezguście, wręcz niesmaczny .

    07.04.2021 19:36
  • Luna (gość)

    Andrea Bocelli to rzeczywiście cudowny człowiek z niepowtarzalnym głosem. To zaszczyt że w tak trudnym dla nas okresie umilił nam wieczór Wielkanocny. Tomasz Kemal to bufon i rzeczywiście wazeliniarz. Przecież teraz kto się sprzeciwi PIS-owi wylatuje! No to Tomaszek wie co robi! Ale ja nie szanuje takich ludzi. Trzeba być sobą. Co do Kurskiego to inna bajka. Oczywiście kler go popiera ale ja się pytam: to w Polsce można mieć wiele żon. Zresztą nie ma się co dziwić jak sami molestują nieletnich i zero odpowiedzialności a ile dzieci spłodzili?! To wstyd i hańba! Więc nie dziwcie się tym padalcom: Kamelowi, Kurskiemu i innym na literę K.......🦆🦆🦆

    07.04.2021 16:00
  • Ala (gość)

    Jest tylko obrzydzenie na taką postawę p. Tomka. Coraz więcej ma moralnych wpadek. Szkoda, bo skądinąd jest dobry. Czy aż tak musiał !!! Nie zapomnimy Ci tego! Popsułeś mi koncert.

    07.04.2021 13:16
  • Zibi (gość)

    Nasi internauci umieją opluwać . .myślą że opluwając innych podniosą swoje ego ....ale opluwają samego siebie