"Czar par". Dorota Chotecka i Radosław Pazura w jury programu

"Czar par" ponownie pojawi się w TVP. W jury zasiądą Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Wiadomo już, kto do nich dołączy. Uczestników oceniać będzie aktorska para: Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

Multimedia

"Czar par" powraca do TVP po 23 latach! W nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie program poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Przez dwanaście tygodni będziemy śledzić rywalizację wybranych z całej Polski odważnych, zwariowanych, a przede wszystkim kochających się par, które w każdym odcinku zostaną poddane próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem.

Marcin Hakiel powraca do telewizji! W jakiej roli go zobaczymy?Zobacz więcej

Uczestnikom przyjdzie zmierzyć się ze spektakularnymi zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną - często w działaniu pod presją czasu.

Z odcinka na odcinek program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W odcinku finałowym spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę pieniężną – 300 tysięcy złotych. Zwycięzców nowej edycji programu „Czar Par” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

Tak jak w pierwotnej wersji uczestników oceniać będą znane pary. Niedawno TVP ujawniło, że w jury zasiądą Katarzyna Cichopek i Marcin Hakilel. Jak się okazuje dołączy do nich aktorska para: Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

W każdym odcinku pojawi się również gość specjalny – ekspert w swojej dziedzinie, a zarazem gorące nazwisko w show-biznesie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×