"Czar par" odcinek 5. i 6. Rafał Maślak gościem specjalnym! Sprawdzian wiedzy o polskich serialach i konkurencja wioślarska! Kto odpadł?

W 5. i 6. odcinku "Czaru par" gościem specjalnym był Rafał Maślak. Pary zmierzyły się z takimi zadaniami jak wiosłowanie, malowanie portretu teściowej

Multimedia

"Czar par" odcinek 5. - co się wydarzyło?

Rafał Maślak zaprezentował pierwszą konkurencję czyli wiosłowanie na specjalnym sprzęcie z siłowni. Mężowie ubrani byli w obszerny kostium sumity, żony zaś miały założone wąskie gumy na nogi które skutecznie utrudniały im poruszanie się. Każda żona musiała dobiec do męża, a wtedy dopiero pan mógł rozpocząć wiosłowanie.Uczestnicy mieli do przepłynięcia 300 metrów. W konkurencji cały czas prowadziła para nr 8 Tusia i Daniel Witkowscy, która ostatecznie ją wygrała.

Sprawdzian z wiedzy o show biznesie i wymiana kół w samochodzie. Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

W kolejnej konkurencji panowie mieli w ciągu 3 minut namalować portrety swoich teściowych. Następnie na scenie pojawiły się żony, które musiały rozpoznać, który portret namalowany jest przez ich męża. Po tej konkurencji na prowadzeniu nadal była para nr 7 Katarzyna i Krzysztof.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają o nowej odsłonie kultowego programu! Co się zmieni?Zobacz więcej

Trzecia konkurencja to sprawdzian wiedzy o polskich serialach. Maciej Kurzajewski przyznał, że to zadanie było zainspirowane obecnością na planie Kasi Cichopek, którą od lat widzowie mogą oglądać w "M jak miłość".

Następnie miał miejsce wyjątkowy pokaz mody. Małżeństwa prezentowały bowiem w nim rzeczy, których używamy na co dzień.

W kolejnej konkurencji zagrożone pary musiały urządzić pokój według projektu. Para nr 6 walczyła najdłużej, ale najważniejsze okazało się, że dokończyli urządzanie. Kolejnym zadaniem było odgadnięcie przez panie tytułów piosenek, które słyszą panowie. Mężowie mogli tylko pokazywać.

Z programu odpadli Beata i Marek Szarzy czyli para nr 6.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mery, (gość)

    Kasiu co to za kreacje ubralas a te usta porażka

    06.10.2019 20:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×