"Czas honoru". Gwiazdy serialu promują akcję BohaterON! Zachęcają do wysyłania listów do Powstańców!

Aktorzy z serialu "Czas honoru" po raz kolejny włączyli się w akcję BohaterON, która ma na celu upamiętnienie uczestników Powstania Warszawskiego! Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Aktorzy z serialu "Czas honoru" bardzo chętnie angażują się w różne akcje mające na celu upamiętnienie ważnych wydarzeń z historii Polski, w szczególności tych, które odnoszą się do okresu wojny i okupacji.

Seriale wojenne to nie tylko "Czas honoru" i "Czterej pancerni"! Jakie są najlepsze seriale o wojnie? Zobacz więcej

Tym razem gwiazdy hitowego serialu TVP postanowiły zaangażować się w kolejną edycję akcji BohaterON. Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha wraz z Powstańcami po raz kolejny wystąpią w spocie promującym inicjatywę.

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju. W tym roku odbędzie się już 4 edycja akcji! Począwszy od sierpnia na każdej poczcie w Polsce będzie można odebrać bezpłatną pocztówkę, w której będzie można napisać kilka słów do uczestników powstania.

Aktorki z "Wojennych dziewczyn" o porównaniach do "Czasu Honoru":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×