"Cztery wesela i podróż". Nowy program dla par w Polsacie! Jak się zgłosić?

Cztery zupełnie różne kobiety, cztery suknie, cztery przyjęcia, ale łączy je jedno – ten najważniejszy dzień w życiu! Ślub i wesele, a raczej cztery wesela! Już wkrótce w Polsacie zacznie się bitwa na śluby! Zwycięzców pojadą w podróż poślubną jak z bajki. "Cztery wesela i podróż" czekają na chętne pary młode!

Multimedia

Były już "Gwiezdne Wojny", a teraz Polsat zaprasza na ślubne wojny. W każdym odcinku nowego programu "Cztery wesela i podróż" poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela.

Kolejne kłótnie Kasi i Grzegorza. Tomasz oświadczył się Ewelinie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko wyjątkowo surowymi jurorkami. Zwracają uwagę na każdy szczegół, od sukni ślubnej, przez wystrój sali, menu, tort, muzykę po ogólne wrażenie i atmosferę wesela. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 100 punktów i to właśnie ona wybierze się ze swoim świeżo poślubionym małżonkiem w podróż poślubną marzeń.

Program "Four Weddings" był emitowany w Wielkiej Brytanii od 2009 roku. Cieszył się również dużym zainteresowaniem w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Rumunii, i Francji.

Pary młode, które chciałyby pochwalić się swoim weselem na antenie Telewizji Polsat mogą wysyłać zgłoszenia na adres: czterywesela@zgloszenia.tv

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ola mika (gość)

  Chciała bym się zgłosić z mojm narzeczonym do tego programu we wrześniu bierzemy ślub z mojm narzeczonym Mariuszem

  17.08.2018 22:48
 • teresa mizgiel (gość)

  Chciała bym zgłosić córkę wesele 2020 czerwiec 20

  10.07.2018 20:11
 • Anonim (gość)

  Nie oglądałem tego, tylko reklamy, i ciekawi mnie czy ładne pary się nie żenią? Tylko jakieś brzydale?

  10.07.2018 18:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×