Czy Marta Manowska ma kontakt z uczestnikami "Rolnik szuka żony"? [WIDEO]

- Nie mogło mnie spotkać nic lepszego niż taki program - twierdzi Marta manowska, prowadząca show "Rolnik szuka żony". Jak ocenia swoją pracę na planie programu?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ ROLNICZKĘ I ROLNIKÓW Z 2. EDYCJI PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" [ZDJĘCIA] REKORDOWA LICZBA ZGŁOSZEŃ DO 2. EDYCJI "ROLNIK SZUKA ŻONY"

Jak Marta Manowska wspomina program "Rolnik szuka żony"? Prezenterka przyznała, że nadal utrzymuje kontakt z uczestnikami programu. Manowska opowiedziała o swoim przywiązaniu do bohaterów oraz relacji jaką z nimi zbudowała. - W programie czuję się absolutnie na miejscu - stwierdziła Manowska.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • DAMIAN (gość)

    Bardzo kibicuje Pani, Pani Marto kiedy oglądam każdy odcinek tego mądrego programu. Jest Pani doskonałą reżyserką i prowadzącą, bardzo dobra taktyka, zadawane pytania. Tylko dojrzali ludzie dochodzą do finału , moim skromnym zdaniem -szukający rozrywki i zwykłej pokazówki - to trzeba poważnie się zastanowić, aby nie zabierać czasu antenowego osobom , które może naprawdę chcą się odkryć w tym, jeszcze raz podkreślę , bardzo przemyślanym programie, który może pomoc wyłonić piękne pary( związki) , a nie medialnym show , jak się wielu osobom wydaje. Jeszcze raz bardzo mile pozdrowienia z Ząbkowic Sląskich i na okoliczność zbliżających się świat dla Pani i dla Pani rodziców - bardzo rodzinnych, pełnych ciepłych slow od najbliższych i znajomych, dobrych smakołyków na stole, znalezienia bratniej, o dobrym serduchu duszy duszy w naszym zakręconym świecie

    16.11.2015 14:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×