"Damy i wieśniaczki.PL" powrócą! Wiosną 2017 roku 2. edycja! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po sukcesie pierwszego sezonu, bijące rekordy oglądalności "Damy i wieśniaczki.PL" powrócą w marcu na ekrany wraz z nowymi bohaterkami i nowymi wyzwaniami!

Multimedia

"Damy i wieśniaczki.PL" to seria, w której dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamieniają się rolami i życiem na kilka dni. Tym razem bohaterki zmierzą się nie tylko z nową rzeczywistością, ale dodatkowo będą musiały poradzić sobie w warunkach zimowych. Prawdziwą szkołę życia przejdą damy. Zobaczymy czy ich wypielęgnowane dłonie udźwigną codzienne rąbanie drewna i rozpalenie w piecu. Przekonamy się jak codzienne wstawanie skoro świt wpływa na ich urodę i czy znajdą sposoby na rozgrzanie zmarzniętych ciał. Czy damy odkryją uroki życia na wsi skutej lodem?

DAMY I WIEŚCNIACZKI.PL - CZYTAJ TAKŻE:

GWIAZDA "GOGGLEBOX" - BOMBA JEDZIE NA PODHALE! [ZDJĘCIA]
JUSTYNA PAWLICKA Z "TOP MODEL" WYJEŻDŻA NA WIEŚ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Równolegle dziewczyny z prowincji, oderwą się od swoich podwórek, by w mieście doświadczyć luksusowego życia. Zasmakują w eleganckich daniach serwowanych w najlepszych restauracjach i poddadzą się zabiegom w ekskluzywnych salonach piękności. Na zakupy wybiorą się w towarzystwie ekspertów, wśród których zobaczymy między innymi Macadamian Girl.

Nowe bohaterki i nowe doświadczenia w byciu "damą" i "wieśniaczką" już wiosną 2017 roku w telewizji TTV. Program bił rekordy oglądalności osiągając 5,19% udziału w grupie komercyjnej (16-49). Premierowy odcinek "Dam i wieśniaczek. PL" w TTV przyciągnął przed ekrany 661 241 widzów w grupie ogólnej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wiesniaczka (gość)

  Oj bedzie sie fzialo w gminie Brusy mieszka nastepna wiesniaczks maja gospodarstwo 20 ha ale robic sie nie chce na gospodarstwoe , :-)!!! :-) :-)

  02.03.2017 23:07
 • Aga (gość)

  Nowa edycja bedzie super

  03.02.2017 13:25
 • damy i wieśniaczki wiosną 2017 roku (gość)

  Damy i Wieśniaczki w 2 edycji z 2017 roku od marca w ttv zobaczymy Gwiazdy Agnieszka Orzechowska i Macadamian Girl gwiazdy

  12.01.2017 09:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×