"Damy i wieśniaczki.PL" sezon 3. odcinek 5. Trenerka personalna jedzie do Klusajn. Gdzie wieśniaczka spotyka się z mężem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już 5. odcinek 3. sezonu programu "Damy i wieśniaczki.PL". Tym razem dama to super wysportowana trenerska personalna, a wieśniaczka - pani domu z miejscowości Klusajny. Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku 3. sezonu "Dam i wieśniaczek.PL"!

Multimedia

"Damy i wieśniaczki.PL" sezon 3. odcinek 5. w czwartek, 20.09.2018 o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

W programie "Damy i wieśniaczki.PL" dama przez trzy dni poznaje życie na wsi, uczy się w jaki sposób tam zarabia się pieniądze, utrzymuje rodzinę i opiekuje się domem. Z kolei w tym samym czasie wieśniaczka smakuje miejskiego życia dam, poznaje luksusowe restauracje, chodzi na zakupy i sprawdza, jak to jest żyć poza wsią.

Dama w nieodpowiednim stroju poszła do obory! Co się wydarzyło w programie TTV? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 5. odcinku 3. sezonu programu zawodniczka sportów sylwetkowych i trenerka personalna Sandra zamieni się z miejscami z Anią z Klusajn. Wieśniaczka jest żoną i matką, która na co dzień opiekuje się domem i pracuje w gospodarstwie. W Gdańsku przyjaciółka damy zaprosi ją na trening. Podczas podróży na miejsce panie zaczną rozmawiać o tym, gdzie Ania może liczyć na chwilę intymności z mężem.

Na treningu okaże się, że wieśniaczka ma traumatyczną przeszłość związaną z agresywnymi zachowaniami i boi się do tego wracać. Co w tym czasie będzie robić Sandra?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • elll (gość)

    Tak opowiadac o intymności publicznie?

    22.09.2018 17:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×