"Dance, Dance, Dance 2" FINAŁ! Wyjątkowe zakończenie edycji. Wygrali Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz!

To był nietypowy finał 2. edycji "Dance, Dance, Dance". W związku z pandemią koronawirusa program musiał zostać zakończony wcześniej, a sam finał odbył się w studio "Pytania na śniadanie" i nie zobaczyliśmy jak finałowe pary tańczą. Zwycięzcy zostali jednak wybrani!

Multimedia

"Dance, Dance, Dance" FINAŁ - co się wydarzyło?

W finale 2. edycji "Dance, Dance, Dance" spotkały się trzy pary: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli Fit Lovers. Wszyscy pojawili się w studio "Pytania na śniadanie", aby podsumować swój udział w programie. Podczas finału na żywo, prowadzący połączyli się z pozostałymi uczestnikami 2. edycji: Anią i Kasią Stankiewicz, Małgorzatą Tomaszewską i Olkiem Sikorą oraz Rafałem i Krzysztofem Jonkiszami.

Anna Karczmarczyk miała prowadzić show TVP2! Dlaczego się nie zgodziła?Zobacz więcej

Ania i Mateusz przyznali, że nie do końca byli świadomi, jak dużo będą kosztowały ich przygotowania do programu. Mimo to, zgodnie stwierdzili, że jeszcze raz weszliby do tej samej rzeki. Wydaje się także, że nie mieli żadnej wpadki. Ich ulubiony taniec? Układ do piosenki "Beat It" Michaela Jacksona. Gdyby program mógł trwać dalej, do zatańczenia mieli jeszcze choreografie z filmów "Zatańcz ze mną", "La La Land" i "Chicago". Tamara Gonzalez Perea zdradziła, że widzowie najbardziej zachwycili się solówką Mateusza do piosenki "Wild Wild West" Willa Smitha.

Rafał i Przemek to kumple z boiska piłkarskiego. Wiedzieli, czego się po sobie spodziewać, jednak znowu okazało się, że taniec wyzwala wiele nieznanych dotąd emocji. Dla nich najważniejszym utworem, do którego tańczyli był "Human" Rag'n'Bone Mana, czyli występ z pierwszego odcinka. Z kolei widzowie uznali, że najlepszym ich występem była solówka Rafała do "24K Magic" Bruno Marsa.

Tańczyła z Mroczkiem i Cypryańskim. Jak zmieniła się przez lata?Zobacz więcej

Pamela i Mateusz, czyli Fit Lovers spędzają ze sobą każdą możliwą chwilę. Razem mieszkają i pracują, a przez ostatnie miesiące razem też tańczyli. Zauważyli jednak, że w trakcie programu pojawiły się między nimi pierwsze sprzeczki, a ich wyćwiczone i przyzwyczajone do ruchu ciała zaczęły się buntować. Największym sprawdzianem emocji był dla nich taniec do "Let it go" Jamesa Bay'a. Nie zobaczymy już jednak Fit Loversów tańczących do "Take a chance on me" z musicalu "Mamma Mia!" oraz "Freedom" z "Blues Brohers". Przyznali jednak, że układ do piosenki Abby może być ich choreografią na ślubie. Z największym uznaniem widzów spotkała się natomiast solówka Mateusza do "They don't care about us" Michaela Jacksona.

O tym, kto wygrał 2. edycję zdecydowali widzowie za pośrednictwem głosowania SMS. Na początku Tomasz Kammel ogłosił, że 3. miejsce zajęli Rafał i Przemek, którzy 10 tys. złotych przeznaczyli na rzecz Fundacji Jedni Drugim, dla Zosi. Przed ogłoszeniem ostatecznych wyników ujawniono, że Pamela i Mateusz wesprą Integracyjny Klub Sportowy AWF w Warszawie, a Ania i Mateusz przekażą pieniądze na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

Drugą edycję "Dance, Dance, Dance" wygrali Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz!

Fit Lovers uczą się tańczyć z myślą o ślubie?! "To dla nas jedyna szansa"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gratulacje dla zwycięzców (gość)

  aczkolwiek ja osobiście trzymałam kciuki za Anię i Mateusza. Mateusz Łapka, partner Ani, bardzo się w programie rozwinął. Chyba najbardziej ze wszystkich. Pamelę i Mateusza widziałam na drugim miejscu, a Rafała i Przemka tak jak było, na trzecim. Trochę to schematyczne i przewidywalne, że znów, jak w 1. edycji wygrał duet, który jest parą również prywatnie. Niemniej jednak wszystkim finałowym duetom należą się słowa uznania. A finał na trzy duety dał możliwość utworzenia pełnego podium, jak na zawodach tanecznych. Szkoda tylko tych wszystkich niezatańczonych, świetnych choreografii.

  28.04.2020 15:20
 • RÓZA (gość)

  Ania i Mateusz- najlepszi !

  27.04.2020 11:01
 • Ola (gość)

  Ania i Mateusz - klasa sama w sobie i taniec i profesjonalizm. Zadecydowali młodzi z Fb niestety..... Szkoda

  26.04.2020 21:41
 • Ane (gość)

  Super tańczyli, przykuwali uwagę i inni nie mogli się z nimi równać.

  26.04.2020 15:41
 • Iv (gość)

  Jury coś chyba uwielbiało Fit Lovers. Zachwycali się nimi jak małe dzieci. Za to chyba uwzieli się na Rafała i Przemka. Za prawie każdym razem "tańczyli źle"

  26.04.2020 13:25
 • Gość (gość)

  Tańczyli bardzo dobrze, ale dla mnie Ania i Mateusz byli lepsi

  26.04.2020 12:29
 • Gość (gość)

  Dlaczego nie może wygrać lepszy i normalny,tylko celebryta ,im dziwaczniejszy tym och i ach.

  26.04.2020 12:04
 • luc.kem (gość)

  Sukienka nie do końca uszyta. Brakło materiału na szeleczki, które podtrzymywałyby to co wisiało.

  26.04.2020 11:43
 • Dora11 (gość)

  Nie podobali mi się. Ania i Mateusz byli lepsi. Takie siłowe tańczenie bez emocji . Jestem zawiedziona.

  26.04.2020 11:11
 • Per grzyb (gość)

  Noooo oni to byli mega spoko. Ciekawe czy kiedys dance dance dance zrobi program dla dzieci. Taka taneczna rywalizacja dzieci. Ja na to czekam. I jeszcze raz gratuluje wygranej i odemnie przytulas caluski i kubek cieplego kakalka ♡♡♡♡♡♡ pozdrawiam :3

  26.04.2020 09:28
 • Gość pi (gość)

  Piękna para.tanczyli cudownie.gratulacje...

  26.04.2020 09:23
 • Gość pi (gość)

  Piękna para.tanczyli cudownie.gratulacje...

  26.04.2020 09:23
 • Anita (gość)

  Byli najlepsi. Głosowałam na Nich. Brawo

  25.04.2020 23:01

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×